Rolnik spod Ostrowa szuka żony. Premiera już dziś!

29
screen ze zwiastunu 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" / facebook.com/rolnikszukazony
Pochodzący z niewielkiej miejscowości Będzieszyn w powiecie ostrowskim rolnik, spróbuje znaleźć szczęście w miłości na antenie TVP. Będzie jednym z bohaterów 7. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Premiera w Wielkanoc o 21.20.

W Niedzielę Wielkanocną poznamy bohaterów 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kim są bohaterowie, którzy pragną znaleźć swoją drugą połówkę? O tym dowiemy się o godz. 21.20, oglądając TVP 1. My uchylamy Wam jednak rąbka tajemnicy już teraz i zdradzamy, że jednym z nich jest młody rolnik z miejscowości Będzieszyn w powiecie ostrowskim.

CZYTAJ: Najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Coraz gorsza sytuacja w lasach

W 7. edycji cieszącego się popularnością programu Telewizji Polskiej będziemy mogli śledzić miłosne perypetie 9 bohaterów. Jak zdradza TVP, wśród nich będą 2 kobiety oraz bracia.

Widzowie w Wielkanoc będą mieli okazję obejrzeć tzw. „odcinek zerowy”, a na całą serię przyjdzie poczekać do jesieni. Jest to spowodowane walką z pandemią koronawirusa, która skutecznie powstrzymała ekipę telewizyjną przygotowującą program.

Czy mieszkaniec Będzieszyna znajdzie miłość w programie? Kogo pozna i jak potoczą się jego losy?

Zobacz zwiastun 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”

A już za kilka godzin…

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 12 kwietnia 2020

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

29 KOMENTARZE

    • Bo tylko po to, aby się pokazać w Tv są takie durne programy. „Znaleźć miłość” pisze Koleżanka… Cóż, najczęściej miłość przychodzi sama, gdy jej się nie szuka… Tyle że trzeba mieć jakieś zainteresowania, pasje, mieć fajne towarzystwo, bywać w różnych miejscach i z różnymi ludźmi, a trafi się na kogoś, kogo się pokocha a ten ktoś pokocha nas. Lans w tv, i do tego w takim badziewnym programie, to obciach.

  1. Witam 🙂 Izabela 28 lat szukam mężczyzny prosze o kontakt tego rolnika spod Ostrowa ja ok Kalisz blisko ok rolnika 🙂 pozdrawiam serdecznie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick