Rocznica ślubu latem – połącz prezent z wakacyjnym wyjazdem i zaskocz swojego małżonka [artykuł sponsorowany]

1
Słońce, plaża, wiatr we włosach, szum fal… Jak wykazuje Raport Polskiej Izby Turystyki z 2017 roku, Polacy wolą odpoczywać krócej, lecz częściej. Coraz więcej osób rezygnuje z dwutygodniowych wyjazdów na rzecz krótszych urlopów, które pozwalają na wyjazdy kilka razy w roku. Które miejsca warto odwiedzić? Czy wakacyjny odpoczynek można połączyć ze świętowaniem rocznicy ślubu? Jak zaskoczyć małżonka, aby zyskać miano najlepszej żony na świecie? Sprawdźmy!

Kusząca Kraina Wielkich Jezior

Nie wszyscy doceniają piękno polskich terenów, które śmiało mogłyby konkurować z innymi miejscami w Europie. Lato jest najlepszym momentem na zabawę w odkrywcę i zapoznanie się z tym, czego jeszcze nie znamy. Jednym z obowiązkowych dla każdego Polaka miejscem do odwiedzenia, są bez wątpienia Mazury, których klimat odpowiada romantycznym wyjazdom we dwoje. Niezależnie od tego, co wybierzesz – pobyt w Warmińskiej Winnicy czy tygodniowy rejs na żaglach, Twój mąż będzie zachwycony!

Rocznica z góralami

Rocznica ślubu po góralsku? Tego trzeba spróbować! Wypoczynek na Podhalu latem bez wątpienia przypadnie Wam do gustu. Różnorodność jest cechą charakterystyczną tego miejsca – góralskie karczmy, włoskie klimaty prosto z Toskanii… Jedno jest pewne – w tym miejscu nie ma mowy o nudzie! A w wolnej chwili możesz zabrać swojego ukochanego na lot paralotnią, o którym od zawsze marzył!

A może nad morze?

O ile w górach, sezon trwa cały rok, to nad Bałtykiem najlepiej zawitać latem. Słońce, gorący piasek i Wy – zakochani w sobie bez pamięci. Marzyliście kiedyś o noclegu z widokiem jak z bajki? Rocznica w domku na wodzie z pewnością spełni to życzenie. Niezależnie od tego, na którą część północnej Polski postawicie, czeka na Was wiele atrakcji – od windsurfingu, aż po skok spadochronowy. Małżonek oszaleje ze szczęścia!

Zagraniczne atrakcje

Zgodnie z wyżej wspomnianym Raportem Polskiej Izby Turystyki z 2017 roku, ulubionym kierunkiem Polaków jest Grecja. Jej udział w rynku letnich podróży zorganizowanych przekroczył 1/3, co jest bardzo poważnym wynikiem. Greckie wyspy mają swój urok, ponieważ zachwycają nieskazitelnym pięknem i znakomitym klimatem. Na taki wyjazd warto się jednak wybrać po sezonie, a już najlepiej jesienią, kiedy nie ma tłumu turystów i zawyżonych cen. Może podążycie za modą i zamiast dwutygodniowego urlopu na Chorwacji, w listopadzie udacie się w morski rejs jachtem po Grecji, a w zamian latem odkryjecie najpiękniejsze miejsca w Polsce? Takie prezenty na rocznicę ślubu zapewne spodobałyby się ukochanemu, a dzięki temu, rocznice będziecie mogli świętować dwa razy!

lukasz.wojcieszek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick