DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Rocznica ślubu latem – połącz prezent z wakacyjnym wyjazdem i zaskocz swojego małżonka [artykuł sponsorowany]

Kusząca Kraina Wielkich Jezior

Nie wszyscy doceniają piękno polskich terenów, które śmiało mogłyby konkurować z innymi miejscami w Europie. Lato jest najlepszym momentem na zabawę w odkrywcę i zapoznanie się z tym, czego jeszcze nie znamy. Jednym z obowiązkowych dla każdego Polaka miejscem do odwiedzenia, są bez wątpienia Mazury, których klimat odpowiada romantycznym wyjazdom we dwoje. Niezależnie od tego, co wybierzesz – pobyt w Warmińskiej Winnicy czy tygodniowy rejs na żaglach, Twój mąż będzie zachwycony!

Rocznica z góralami

Rocznica ślubu po góralsku? Tego trzeba spróbować! Wypoczynek na Podhalu latem bez wątpienia przypadnie Wam do gustu. Różnorodność jest cechą charakterystyczną tego miejsca – góralskie karczmy, włoskie klimaty prosto z Toskanii… Jedno jest pewne – w tym miejscu nie ma mowy o nudzie! A w wolnej chwili możesz zabrać swojego ukochanego na lot paralotnią, o którym od zawsze marzył!

A może nad morze?

O ile w górach, sezon trwa cały rok, to nad Bałtykiem najlepiej zawitać latem. Słońce, gorący piasek i Wy – zakochani w sobie bez pamięci. Marzyliście kiedyś o noclegu z widokiem jak z bajki? Rocznica w domku na wodzie z pewnością spełni to życzenie. Niezależnie od tego, na którą część północnej Polski postawicie, czeka na Was wiele atrakcji – od windsurfingu, aż po skok spadochronowy. Małżonek oszaleje ze szczęścia!

Zagraniczne atrakcje

Zgodnie z wyżej wspomnianym Raportem Polskiej Izby Turystyki z 2017 roku, ulubionym kierunkiem Polaków jest Grecja. Jej udział w rynku letnich podróży zorganizowanych przekroczył 1/3, co jest bardzo poważnym wynikiem. Greckie wyspy mają swój urok, ponieważ zachwycają nieskazitelnym pięknem i znakomitym klimatem. Na taki wyjazd warto się jednak wybrać po sezonie, a już najlepiej jesienią, kiedy nie ma tłumu turystów i zawyżonych cen. Może podążycie za modą i zamiast dwutygodniowego urlopu na Chorwacji, w listopadzie udacie się w morski rejs jachtem po Grecji, a w zamian latem odkryjecie najpiękniejsze miejsca w Polsce? Takie prezenty na rocznicę ślubu zapewne spodobałyby się ukochanemu, a dzięki temu, rocznice będziecie mogli świętować dwa razy!

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • C
    czytelniczka

    sobota, 4 sierpnia, 2018

    Tytuł brzmi jak zapowiedz programu lub konkursu. ..

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz