DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Robert Janowski zaśpiewa w Ostrowie na Dzień Kobiet. Oglądaj koncert w Telewizji Proart!

To już tradycja, że z okazji Dnia Kobiet w Ostrowie Wielkopolskim mają miejsce kulturalne wydarzenia w których mogą wziąć udział chętne mieszkanki miasta. W tym roku specjalnie dla pań swój repertuar przedstawi Robert Janowski, dziennikarz muzyczny i wokalista wraz z zespołem.

Koncert odbędzie się 7 marca o godzinie 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. – Kochane Kobietki, Drogie Panie, już za kilka dni nasze wielkie święto. Jak każdego roku mam dla Was z okazji Dnia Kobiet niespodziankę. Na deskach Ostrowskiego Centrum Kultury, specjalnie dla wszystkich ostrowianek, wystąpi jedyny w swoim rodzaju, przebojowy Robert Janowski z zespołem – zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ze względu na pandemię koncert odbędzie się inaczej niż dotychczas. Wydarzenie będzie można obejrzeć w domowym zaciszu. Występ Roberta Janowskiego wraz z zespołem będzie transmitowany 7 marca o godzinie 17.00 na antenie Telewizji Proart oraz na facebookowym profilu Ostrowskiego Centrum Kultury, a także na kanale OCK w serwisie YouTube.

Powtórnie koncert do obejrzenia nazajutrz, 8 marca o 20:50.

materiały Ostrowskiego Centrum Kultury

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • PS
  Pani Stokrotka

  piątek, 5 marca, 2021

  TVP be, przydupasy dają zarobić.

  Odpowiedz
 • J
  Julek

  niedziela, 7 marca, 2021

  Na dworcu też może zaśpiewać . W Paryżu to robił .

  Odpowiedz
 • W
  Wstyd

  wtorek, 9 marca, 2021

  Brak szacunku dla widza; rękawy pozawijał, kołnierzyk koszuli obleśny – kogo to, Pani prezydent zaprosiła, pewnie na koszt podatnika.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz