Riposta rzecznika ministerstwa i apel o przyjęcie na laryngologię. Kto miałby tam trafić?

14
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz odpowiedział osobie krzyczącej niemal przez całą konferencję prasową, która odbyła się na terenie należącym do ostrowskiego szpitala. Przyjazd ministra Adama Niedzielskiego zmobilizował przeciwników pandemicznych obostrzeń, którzy głośno wyrazili swoje zdanie. Rzecznik ministerstwa zaapelował na koniec briefingu do dyrektora szpitala o przyjęcie krzyczącego mężczyzny na laryngologię.

Niecodzienna sytuacja miała miejsce na zakończenie konferencji prasowej z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg, która została zorganizowana przed szpitalem w Ostrowie Wielkopolskim. Przedstawiciele rządu przyjechali do ostrowskiej lecznicy, aby wziąć udział w uroczystości podpisania dokumentów pozwalających rozpocząć budowę bloku operacyjnego dotowanego z rządowych pieniędzy na kwotę 14 mln zł.

Kończąc konferencję prasową, głos zabrał rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz, który odpowiedział osobie krzyczącej niemal przez całą konferencję, która stała nieopodal miejsca, w którym zorganizowano briefing. – Pointując… Z dedykacją dla pana, który sobie zdziera gardło i będzie musiał trafić na laryngologię, nie wiem, czy pan dyrektor ma laryngologię, ale to apel o przyjęcie. I z dedykacją dla tych wszystkich, którzy wykrzykują, że ziemia jest płaska – szczepimy się – zaapelował Wojciech Andrusiewicz.

RELACJĘ Z KONFERENCJI PRASOWEJ ZNAJDZIESZ POD TYM LINKIEM

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

  1. Jakie ministerstwo – taki rzecznik. Pan dyrektor nie ma laryngologii, ma ją szpital. Dyrektor ma „tylko” etat. Natomiast w kwestii szczepień nawet nie będę się wypowiadał.

  2. To Niedzielski,Andrusiewicz i Maląg z własnej kieszeni wyłożyli te 14mln czy jednak cały rząd sie zrzucił. My zwykli obywatele nic nie dajemy na służbę zdrowia ani na budowę szpitali w dodatku jeszcze mamy czelność ich krytykować. Przepraszamy

  3. Co za bezczelny typ, niech sam się w zapisze w kolejkę bo mu zaraz język kółkiem stanie od tych klamst. NIE PRZYJMUJEMY PREPARATU BEDACEGO EKSPERYMENTEM .

    • Drogi pacjencie Pan dr Wawrzyniak wypełnia swoje obowiązki wynikające ze sprawowanej przez niego funkcji Zastępcy Prezesa Wielkopolskiej Izby Lekarskiej

  4. Przyjechali sie ogrzac -chyba tylko Dery zabraklo – promuja sie nieudacznicyt myslac tylko o slupkach poparcia I kolejnych wyborach. A glupi lud sie cieszy ze to oni nam cos daja !

  5. Może redakcja WLKP24 pokaże ze ma jaja i zada pytanie rzecznikowi policji za co zostały zatrzymane te 3 osoby z WIR

  6. Pan rzecznik winien pierwszy skorzystać na 100% z laryngologii. Tam nikt nie krzyczał, że ziemia jest płaska. To po pierwsze. Po drugie, rzecznikowi nie przystoi kłamstwo, a kłamie w żywe oczy. serdecznie pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick