Remis 5:5 na Dzień Kobiet

0
Bardzo wysokiem remisem 5:5 zakończył się mecz Żeńskiej Drużyny Ostrovii 1909 z KA4 ResPect Krobia. Towarzyskie spotkanie przyniosło grad goli i sporo materiału dla trenerów do analizy i wyciągnięcia wniosków na przyszłość.

Dzień Kobiet dla piłkarek Ostrovii 1909 był niezwykle udany. Najpierw niespodziankę sprawili im kibice, którzy tuż przed rozpoczęciem spotkania obdarowali je kwiatami, a następnie one postanowiły odwdzięczyć się strzelaniem goli. Choć mecz rozkręcał się powoli, im bliżej końca, tym bramek padało coraz więcej.

Trzy punkty z sześciu na inaugurację wiosny [ZOBACZ WSZYSTKIE GOLE]

Prawdziwa strzelanina miała miejsce w drugiej połowie. Biało-czerwone próbowały zawężać pole gry, ale rywalki z KA4 ResPect miały w planach grać szeroko. Stąd gubienie krycia w niektórych sytuacjach, ale też łapanie przeciwniczek na spalonych. Kilka niespodziewanych i szybkich akcji – co jest domeną żeńskiej piłki – przyniosło wiele radości kibicom i samym zawodniczkom, bo m.in. po nich padły bramki. Łącznie 10. Wynik 5:5 mówi sam za siebie.

Nie on jest jednak najważniejszy, a materiał do analizy, którzy zebrali trenerzy podczas tego sparingu. Do rundy wiosennej jeszcze sporo czasu, więc będzie czas, aby wprowadzić korekty w życie podczas treningów.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick