Rekord za rekordem! Region podsumowuje 28. finał WOŚP

0
Emocje wciąż nie opadły, a wszystkie orkiestrowe sztaby mają za sobą noc pełną wrażeń. Do wczesnych godzin porannych trwało liczenie zebranych pieniędzy. Już teraz wiadomo, że niemalże wszystkie miasta powiatowe południowej Wielkopolski pobiły swoje zeszłoroczne rekordy. Niewątpliwym zwycięzcą jest Ostrów Wielkopolski, w którym zebrano ponad 410 tysięcy złotych!

Kwestowanie wolontariuszy z kolorowymi puszkami i licytacje – to wszystko składa się za ogólną kwotę zebranych pieniędzy na konto fundacji Jurka Owsiaka. Na terenie południowej Wielkopolski zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Członkowie wszystkich sztabów mają jednak za sobą zarwaną noc i dzielnie liczyli pieniądze zebrane podczas finału.

Fantastyczną wiadomością jest fakt, że każde z miast pobiło swój ubiegłoroczny rekord. W Ostrowie Wielkopolskim radości jest co niemiara, ponieważ udało się zebrać ponad 410 tysięcy złotych! 

Godzina 4:40 kończymy ❤️‼️ Ogłaszamy iż kwota deklarowana to UWAGA❗️ 4️⃣1️⃣0️⃣9️⃣5️⃣0️⃣ zł 🤩 Takiego wyniku nie osiągnęliśmy nigdy 🙉 DZIĘKUJEMY 😍 #wosp #wosp2020 #wospostrow

Opublikowany przez WOŚP Ostrów Wielkopolski Niedziela, 12 stycznia 2020

W Jarocinie liczenie wciąż trwa, ale już teraz na koncie sztabu na pewno wybiło 70 tysięcy złotych. Wciąż spływają ostatnie kwoty, a członkowie sztabu podsumowują licytacje gadżetów.

W Ostrzeszowie dobrą wiadomością podzielił się włodarz miasta, Patryk Jędrowiak. Poinformował, że deklarowana kwota uzbierana przez tamtejszy sztab wyniosła ponad 85 tysięcy złotych!

Budzimy się z informacją o kolejnym rekordzie WOŚP w Ostrzeszowie❗️❤️💛🧡Deklarowana kwota z tegorocznego finału to 85…

Opublikowany przez Patryka Jędrowiaka – Burmistrza MiG Ostrzeszowa Niedziela, 12 stycznia 2020

Krotoszyn także poszedł na rekord! Krotoszyński Ośrodek Kultury zamieścił informację na swoim fanpage’u: „REKORD!!!!!”. W tym roku zawartość puszek oraz datki z licytacji przekroczyły kwotę 90 tysięcy złotych!

Rekord !!!!

Opublikowany przez Krotoszyński Ośrodek Kultury Niedziela, 12 stycznia 2020

Nie inaczej było w Pleszewie, gdzie także pobito zeszłoroczny rekord. Ostateczna kwota ulicznej kwesty to ponad 81 tysięcy złotych! Wciąż jednak trwa liczenie kwot uzbieranych podczas licytacji, a sztab nie ukrywa, że łączna suma przekroczy 100 tysięcy złotych!

Ostateczny wynik kwesty ulicznej to 81 873,50 zł !Według nieoficjalnych informacji łącznie uzbieraliśmy PONAD 100 000…

Opublikowany przez WOŚP Pleszew Niedziela, 12 stycznia 2020

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick