Raz piłką, raz papierem toaletowym. Futbolowy challenge podbija internet

0
#toiletpaperchallenge to nowa zabawa rozpropagowana w mediach społecznościowych. Zawodnicy poszczególnych klubów żonglują papierem toaletowym, ale nie tylko. W grze są także całe rolki ręczników, jednak nie bez zainteresowania pozostają również zwykłe piłki. Jak wygląda taka rywalizacja i kto nagrał najciekawszy filmik, możecie zobaczyć na wlkp24.info.

Wydłużająca się przerwa od codziennych zajęć, coraz więcej czasu spędzonego w domach i szukanie sposobów na nudę sprawiły, że w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej łańcuszków. Kilkanaście dni temu tysiące osób publikowały swoje zdjęcia z dzieciństwa i choć popularność tej zabawy już trochę spadła, to nadal cieszy się zainteresowaniem wielu.

CZYTAJ: Ostrów. Rower Miejski nie działa. Co z hulajnogami?

Piłkarski świat wymyślił sobie jednak swój sposób na wyzwania. To żonglowanie. Nie tylko piłką. Także papierem toaletowym. Wszak to najbardziej wzięty towar ostatnich tygodni. Jak się okazuje, ma różne zastosowania.

Do zabawy przyłączyli się także zawodniczki i zawodnicy z naszego regionu. Nagrywając kilkusekundowe filmiki, następnie są one łączone i wyglądają, jakby jedna osoba przekazywała drugiej piłkę lub rolkę papieru, a ta kontynuowała podbijanie. I tak na przykład do zabawy łączyła się Żeńska Drużyna Ostrovii 1909.

Z małym opóźnieniem, ale wykonane! 😅 Dzięki KA 4 resPect GIRLS za nominację ✌ Nie zatrzymujemy zabawy i wybieramy do wykonania challengu:⚪️ Juna-Trans Women Stare Oborzyska🔴 Ostrovia 1909 – seniorzy⚪️ KKS Czarni SosnowiecCzekamy na wasze nagrania 🎬👊

Opublikowany przez Żeńska drużyna Ostrovii 1909 Piątek, 3 kwietnia 2020

Widać, że trener Łukasz Pawlak dobrze przygotował technicznie piłkarki do rundy wiosennej, która nie wiadomo czy się odbędzie. Ale umiejętności nie pójdą w las. Zawodniczki nominowały kolejne zespoły, aby odpowiedziały podobnym filmikiem. Wśród nich jest, a jakże, męska sekcja biało-czerwonych, która rozpoczyna z wysokiego „C”, bo od żonglowania… papierowym ręcznikiem.

Wyzwanie Challenge przyjęte. Dziękujemy Żeńska drużyna Ostrovii 1909 za nominację. Jak widać na nagraniu kopać nadal potrafimy (Nawet zamaskowani) 😁 Zabawa trwa nadal więc nominujemy lokalnie: Kpr Ostrovia , BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski, KP Centra 1946 Ostrów Wielkopolski

Opublikowany przez Ostrovię 1909 Niedziela, 5 kwietnia 2020

Ostrowskie środowisko będzie się musiało jeszcze nagimnastykować, bo kolejne nominacje poszły do KPR-u Ostrovia , BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski i KP Centra 1946 Ostrów Wielkopolski. Czekamy na odpowiedzi. Tymczasem w Nowych Skalmierzycach mają nie mniej zabawy, a do internetowego challenge’u włączono także młodzież, a więc nowoskalmierzyckie Smerfy!

#Podajdalej #MłodaPogońSiłąNSC

🔥🔥🔥Dzięki za nominacje KS POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2012 PatrykZadanie wykonane :)💪🔥💣💣Nominujemy:KS Pogoń Nowe Skalmierzyce – OrlikKS Pogoń Nowe Skalmierzyce – Żaki 2010Ks Pogoń Nowe Skalmierzyce Junior StarszyDo roboty panowie⚽👊😁

Opublikowany przez KS Pogoń Nowe Skalmierzyce – Smerfy Piątek, 3 kwietnia 2020

KKS Kalisz na razie indywidualnie reprezentuje zawodnik seniorskiej drużyny Wiktor Smoliński, ale klub zachęca też innych graczy do przyłączenia się do #toiletpaperchallenge.

#toiletpaperchallenge, Wiktor (2004)

Do akcji #toiletpaperchallenge dołączył zawodnik kadry seniorów, Wiktor Smoliński! ⚽️💪 Czekamy na kolejne Wasze nagrania! 🔥 #zostanwdomu

Opublikowany przez Akademia Piłkarska KKS Kalisz Piątek, 27 marca 2020

Na tę odezwę tłumnie odpowiedzieli młodzi gracze Akademii Piłkarskiej KKS-u. Na ich fanpage’u można znaleźć indywidualne popisy, a oto jeden z nich.

#toiletpaperchallenge, Igor (2008)

Igor z rocznika 2008 i jego żonglerka papierem toaletowym! 🔥⚽️💪 #toiletpaperchallenge

Opublikowany przez Akademia Piłkarska KKS Kalisz Niedziela, 29 marca 2020

Czekamy na kolejne kluby, bo wszystko wskazuje na to, że szczyt zainteresowania ten challenge ma jeszcze przed sobą, a czasu w domach jeszcze trochę spędzimy. No przynajmniej do świąt.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick