Raszków. Wypadek na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich

6
Dziś w Raszkowie odbywają się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. W trakcie wyścigu, na jego trasie doszło do wypadku. Dwóch kolarzy zostało uderzonych przez samochód osobowy.

– Na miejscu pomocy udzielali strażacy z OSP Raszków. Dwóch kolarzy zostało odwiezionych do szpitala. Na miejscu wciąż trwają czynności. Zadaniem strażaków z Ostrowa było zabezpieczenie miejsca wypadku i sprzątnięcie pozostałości po nim – mówi dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Poszkodowani kolarze to dwóch chłopców w wieku 12 lat.

ZOBACZ: W niedzielę część Raszkowa będzie wyłączona z ruchu

Ulice w trakcie wyścigu były wyłączone z ruchu. Jak samochód osobowy znalazł się na trasie? – Prowadzone są czynności policyjnej w tej sprawie. Wyjaśniamy jak mogło dojść do takiej sytuacji – informuje nadkom. Krzysztof Kula z ostrowskiej komendy policji.

Kompletnie pijana 15-latka trafiła do ostrzeszowskiego szpitala

Tę informację otrzymaliśmy dzięki naszemu Internaucie. Dziękujemy!
Jeśli jesteś świadkiem ważnego wydarzenia lub wypadku bądź kolizji – daj znać: redakcja@wlkp24.info, 661 997 997. Możesz napisać też na fanpage’u wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Ewidentnie nawaliła organizacja! Takie zawody, a szczególnie dzieciaków to bardzo wielka odpowiedzialność i wiele prób, symulacji, rozważenia każdej ewentualności. Jak się tego nie robi – to efekty krzyczą! Wyścigi kur lub kaczek im organizować, nie ludzi. Szkoda chłopców.

  2. Dla takich dzieci i w takiej ilości powinno się robić wyścigi szosowe – ze startu wsplłnego przy ruchu zamkniętym a nie półotwartym …może ktoś to w końcu zrozumie!!!!!!!!. Dzieci po tylu km są ju z zmęczone i nie są w stanie reagować na poruszajace się na trasie samochody. Współczujemy tym kolarzom ich rodzicom i trenerom. Chłopaki wracajcie do zdrowia

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick