DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Kompletnie pijana 15-latka trafiła do ostrzeszowskiego szpitala

15-letnia mieszkanka Kraszewic w powiecie ostrzeszowskim została przyjęta na oddział Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia w stanie zupełnego upojenia alkoholowego. Badanie wykazało, że w jej organizmie znajduje się 2,5 promila alkoholu, co – zdaniem policji – „przy tak młodym wieku mogło okazać się stężeniem śmiertelnym”. Nastolatka została w szpitalu na obserwacji, a o jej pobycie w placówce poinformowano rodziców.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Przeprowadzono także badania mające wykluczyć podejrzenia o to, czy nieletnia nie padła ofiarą przestępstwa seksualnego, nie zażyła środków psychotropowych bądź odurzających. Sprawą zajęła się policja. – Wyślemy zebrane materiały do sądu dla nieletnich, który będzie prowadził śledztwo. Z naszej strony podejmiemy prowadzić postępowanie mające na celu ustalenie, gdzie i od kogo 15-latka kupiła alkohol, czy ktoś ją poczęstował itd. – mówi asp. sztab. Mariusz Tomczak z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Nastolatkę czeka także przesłuchanie. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi, ponieważ muszą wyrazić na nie zgodę mama oraz lekarz prowadzący. Policjanci przyjrzą się także temu, czy 15-latka miała zapewnioną należytą opiekę.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • O
  oj

  poniedziałek, 25 czerwca, 2018

  pewnie tak świętowała zakończenie roku szkolnego szok

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  poniedziałek, 25 czerwca, 2018

  Myślę,że nie ona jedna.Znam tę dziewczynę,jest ok. Wierzę,że to był tylko incydent ale i dobra nauczka. Jeżeli wyciągnie z tego zdarzenia wnioski to w przyszłości będzie mądrzejsza.

  Odpowiedz
 • K
  kasia

  poniedziałek, 25 czerwca, 2018

  Znam tę dziewczynę.Jest ok.Wierzę,że był to tylko incydent. Jeżeli wyciągnie wnioski w przyszłości będzie wiedziała jak zgubny jest alkohol.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz