Rasiak wybrał swoją zastępczynię. Kobieta u sterów w gminie Przygodzice

2
Fot. przygodzice.pl
Lucyna Koczorowska została mianowana na zastępcę wójta gminy Przygodzice. Dotychczasowa kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego będzie pełnić teraz także funkcję wicewójta gminy. Krzysztof Rasiak swoją decyzję tłumaczy doświadczeniem oraz profesjonalizmem Koczorowskiej.

Lucyna Koczorowska ukończyła prawo oraz jest absolwentką Podyplomowych Studiów Administracji Wydziału Prawa i Administracji w Poznaniu. Przygodę z samorządem rozpoczęła w 2004 roku od stanowiska Inspektora do spraw zamówień publicznych. Cztery lata później awansowała na stanowisko kierownika Referatu Rozwoju Gospodarczego. W referacie pełni nadzór m.in. nad inwestycjami, pozyskiwaniem środków ze źródeł zewnętrznych, zamówieniami publicznymi, remontami dróg i budynków komunalnych oraz planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Matecka ze swoim biurem senatorskim w Ostrowie

Teraz oprócz kierowania referatem ma zająć stanowisko zastępcy wójta gminy Przygodzice. Moim celem jest profesjonalne zarządzanie gminą. I tak też buduję swój zespół współpracowników. Pani Lucyna Koczorowska od lat pracuje w samorządzie, posiada doświadczenie i zna realia funkcjonowania naszej gminy. Uważam, że z powodzeniem będzie pełnić nową funkcję, jednocześnie kierując referatem – komentuje swój wybór Krzysztof Rasiak.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Generowanie kosztów. Pani Koczorowska od lat zajmuje się tym samym i na siłę robienie z niej zastępcy wójta jest zupełnie nieekonomiczne finansowo, co przy okrojonych obecnie budzetach gmin jest irracjonalną decyzją. Tym bardziej dziwna decyzja, że już tam jest sekretarz i zastępca jest tam tak potrzebny jak…. Inna sprawa, że akurat tej osoby nie widzę w roli wicewójta, ale to już moja opinia (być może jestem w mniejszości)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick