Ewa Matecka ze swoim biurem senatorskim w Ostrowie

4
Fot. fanpage prezydent Beaty Klimek
Ewa Matecka, nowo wybrana na stanowisko senatora otworzyła w poniedziałek swoje biuro senatorskie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Była wiceprezydent będzie przyjmować interesantów od poniedziałku do piątku od 11.00 do 17.00. Biuro mieści się przy ulicy Wrocławskiej 10.

W ostatnich wyborach parlamentarnych Ewa Matecka zwyciężyła z dotychczasowym senatorem, Łukaszem Mikołajczykiem zdobywając ponad 80 tysięcy głosów. Zwycięstwo Mateckiej było niemałym zaskoczeniem.

Po trzech miesiącach od ogłoszenia oficjalnych wyników, Ewa Matecka może pochwalić się nowym biurem senatorskim. Mieści się przy ulicy Wrocławskiej 10, a Matecka będzie otwarta na rozmowy z mieszkańcami od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 do godziny 17.00. – Wierzę, że będzie to miejsce, gdzie każdy będzie mógł przyjść po wsparcie i pomoc. Bardzo się cieszę także z tego, że mamy senatora, który wywodzi się z samorządu i rozumie jego problemy i potrzeby. To bardzo ważne szczególnie teraz, gdy nastały trudniejsze czasy dla samorządów. Przez ostatnie lata razem pracowałyśmy dla Ostrowa Wielkopolskiego, wiele razem przeszłyśmy – bo oprócz sukcesów były też i trudniejsze chwile. Wierzę, że nadal ta współpraca będzie się układać wspaniale, a Ostrów Wielkopolski zyskał wspaniałego ambasadora swoich spraw! – napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i wieloletnia przełożona Ewy Mateckiej.

Dziś swoje Biuro Senatorskie przy ul. Wrocławskiej 10 otworzyła nasza ostrowska senator Ewa Matecka. Biuro można…

Opublikowany przez Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek Poniedziałek, 27 stycznia 2020

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. A oprócz otwarcia biura z pompą gdzie pokazała się i co robi Pani Matecka. Nie byłem zwolennikiem Pana Mikołajczyka ale zawsze gdzieś Go było widać i coś robił dla Ostrowa.

  2. Pani senator, może zajmnie się sprawą przyznania wysokich nagród dla pracowników w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wlkp.
    Miasto twierdzilo, że nie ma pieniędzy. Teraz można oczekiwać od pani senator, że sprawę nagłośni. Chcemy poznać prawdziwą twarz pani senator.

  3. Rozumiem, że teraz p. Klimek kocha platformę. Najpierw kochała Unię Wolności później SLD potem na chwilkę rzuciła się w ramiona Biedronia, mówi się o jej przyjaźni z ministrem Derą a teraz wygląda,że kocha szczerze Koalicję Obywatelską. Ciekawe czy nadal będzie walczyc z opozycją w radzie??

  4. W programie najbliższej sesji nie ma sprawy nadania imienia sali sesyjnej, o co zwracał się klub radnych KO. Czy należy rozumieć, że nie ma tematu?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick