Przyroda jest wieczna, jeśli jest bezpieczna

2
To problem, którego nie są w stanie wyeliminować żadne zaostrzone przepisy, ani zmiany w tzw. ustawie śmieciowej. Walczą z nim lasy w całej Polsce, te większe jak i małe podmiejskie. Osób, które wywożą śmieci do lasu nie maleje. Sytuację zmienić możemy tylko my sami, składając odpady w miejscach do tego przeznaczonych.

Ostatnia nowelizacja ustawy śmieciowej mówi m.in. o dowolnej ilości koszów oraz kontenerów w gospodarstwie domowym, za wywóz których nie ponosimy dodatkowej opłaty. Mimo to, wciąż można znaleźć ślady po osobach, które zostawiają spakowane odpady w lasach lub parkach. Już nie wspominając o drobnych śmieciach wyrzucanych za siebie.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Kmioty, typowe buractwo, w parku 3go maja tak samo, ida z dzialek i worek ze smieciami do parku, złapie kiedys to nogi z dupska wyrwane!!

  2. Często odwiedzam Kozi Borek. Za każdym razem podnoszę butelki i śmieci, po prostu nie mogę przejść obojętnie koło tego syfu. Jeżeli ktoś zauważy śmiecącego to od razu zwracać uwagę. Samemu, w miarę możliwości też proszę podnieść po kimś papierek i dać dobry przykład.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick