Przygotowali wymowne wideo. „Żałujesz? Jest już za późno…”[WIDEO]

0
screen z materiału wideo opublikowanego na fanpage'u kaliskiej policji
Brak wyobraźni? Problemy osobiste? Próba ukojenia nerwów i lekceważenie ewentualnych konsekwencji? Jaki jest powód, że ktoś będący pod wpływem alkoholu wsiada za kierownicę? Odpowiedzi na te pytania mogą udzielić sobie ci, którzy tak zrobili. A czym może skutkować tego typu zachowanie? Nawet wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym. Przed tym przestrzegają policjanci. Na fanpage'u kaliskiej policji opublikowano materiał wideo, który w wymowny sposób pokazuje, co może się stać, kiedy ktoś wsiada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Kaliska komenda policji opublikowała wideo przedstawiające tragedię, do której doszło przez zachowanie kierowcy będącego pod wpływem alkoholu. Nagranie przedstawia scenę z biura, gdzie główny bohater nagrania siedzi przed komputerem i pije alkohol. Następnie wsiada za kierownicę samochodu i doprowadza do potrącenia dziewczynki, co skutkuje jej śmiercią.

Film jest przepełniony emocjami i scenami przedstawiającymi tragedię straty córki w wypadku. Całość zwieńcza wymowny napis „Żałujesz? Jest już za późno…”.

Materiał ma za zadanie zapobieżenie tego rodzaju tragediom i ma przemówić do sumień osób, które nie mają zahamowań przed kierowaniem samochodem będąc pod wpływem alkoholu.

W naszym regionie i nie tylko, nie brakuje przypadków zatrzymań osób prowadzących auta „na podwójnym gazie”. Tylko w ciągu niespełna 12 godzin ostrowscy policjanci zatrzymali ostatniej doby dwie osoby jadące po alkoholu. Pisaliśmy o tym w piątkowe przedpołudnie. Jeden z mężczyzn wydmuchał 1,5 promila, a drugi – 2,5.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick