Przeżyła wypadek, wybudziła się ze śpiączki. Ruszyła zbiórka pieniędzy

0
21-letnia Luiza ucierpiała w wypadku, do którego doszło w Korytnicy (powiat ostrowski). Jadąca wtedy renault clio kobieta, zjechała na przeciwległy pas drogi i uderzyła w drzewo. W ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Po długiej śpiączce, Luiza obudziła się, ale potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja. Ruszyła zbiórka pieniędzy.

21-letnia Luiza Majusiak doznała bardzo poważnych obrażeń. – Moja córka Luiza ucierpiała w wypadku komunikacyjnym w wyniku czego doszło do uszkodzeń czaszkowo-mózgowych , przez co Luiza ma problemy ze wzrokiem, mową oraz prawostronny niedowład kończyn – mówi mama Luizy.

CZYTAJ: Uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala. Droga zablokowana

Luiza przez 19 dni była w śpiączce. Lekarze nie dawali jej dużych szans, rodzinie kazano modlić się i czekać na cud. Ten nastąpił, a 21-latka wybudziła się. Teraz, by wrócić do sprawności, potrzebna jest kosztowna rehabilitacja – Przez sześć tygodni kolejna walka, by mogła stanąć na nogi, by mogła powiedzieć słowo. Każdy postęp wywoływały w nas łzy szczęścia jak i również obawy o następny dzień. Teraz Luiza jest już z nami w domu. I znów kolejna walka o Jej całkowity powrót do zdrowia, by mogła normalnie żyć. Ale bez państwa pomocy nie damy rady – dodaje mama 21-latki.

Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy na rehabilitację, która pomoże Luizie stanąć na nogi i choć w jakimś stopniu odzyskać sprawność. Do zebrania jest 15 tysięcy złotych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick