DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Przeżyjmy to jeszcze raz. 19. akcja Oddaj krew z kablówką "okiem aparatu" [OBSZERNA GALERIA ZDJĘĆ]

Opada kurz po 19. edycji akcji Oddaj krew z kablówką. Całość pokazywaliśmy na żywo, a teraz zapraszamy na fotograficzną podróż po tej największej akcji krwiodawstwa w regionie. 

We wtorek 18 czerwca zaprosiliśmy krwiodawców z południowej Wielkopolski do dzielenia się krwią z potrzebującymi. Tradycyjnie już od kilku lat Oddaj krew z kablówką odbywało się w 3mk Arenie Ostrów.

Rok temu podczas 18. edycji akcji Oddaj krew z kablówką udało się zebrać 105 litrów krwi. Podczas tegorocznej odsłony wydarzenia bank Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zasiliło ponad 122 litry tego cennego leku.

ZOBACZ SERWIS SPECJALNY- Oddaj krew z kablówką

Akcja Oddaj krew z kablówką odbyła się wczoraj już po raz 19. Przez te kilkanaście edycji udało się zebrać ponad 2650 litrów krwi, które oddało prawie 5 900 osób.

CZYTAJ TEŻ: To oni są sensem akcji Oddaj krew z kablówką! [WIDEO]

Akcja krwiodawstwa organizowana przez Telewizję Proart to też tradycyjnie konkurs. W tym roku osoby, które wzięły w nim udział musiały dokończyć zdanie: „W akcji oddaj krew z kablówką najbardziej lubię….”. Wyniki tej właśnie zabawy opublikujemy już wkrótce. Informacji należy wypatrywać na portalu wlkp24.info oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku Telewizji, portalu oraz fanpage’u Oddaj krew z kablówką, a także po serwisie informacyjnym.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz