Przełamanie Arged BM Slam Stali z mocną Legią Warszawa

1
Bardzo dobre 35 minut gry i zastój w ostatnich pięciu. Tak wyglądał niedzielny mecz Arged BM Slam Stali z Legią Warszawa. Ostrowianie prowadzili już w trzeciej kwarcie 62:38, ale kolejny raz w końcówce meczu drużyna prowadzona przez Igora Milicicia złapała zadyszkę i goście odrobili część strat. Ostatecznie żółto-niebiescy wygrali 89:81. W pierwszym meczu Stal przegrała w Warszawie 16-punktami, co może mieć znaczenie na koniec rundy zasadniczej, w przypadku sąsiadów w tabeli. Najskuteczniejszym zawodnikiem Stali był Chris Smith, który rzucił tego wieczoru 20 punktów. Teraz przed Energa Basket Ligą przerwa na Suzuki Puchar Polski. W czwartek ostrowianie zagrają w Lublinie z Pszczółką Startem.

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa 89:81 (23:10, 20:18, 26:22, 20:31)

Arged BMSlam Stal: Chris Smith 20, Taurean Green 16, Trey Kell 14, Mark Ogden 13, Josip Sobin 9, Jarosław Mokros 8, James Florence 8, Jakub Garbacz 1.

Legia: Walerij Lichodiej 15, Grzegorz Kulka 14, Jakub Karolak 11, Lester Medford 10, Earl Watson 9, Grzegorz Kamiński 8, Dariusz Wyka 7, Jamel Morris 5, Nickolas Neal 2.