Przedszkole i żłobek otwarte. Sprawdź, co kryje budynek przy Dobrej

9
Przedszkole i żłobek przy ul. Dobrej w Ostrowie Wielkopolskim zostały oficjalnie otwarte. Choć dzieci uczą się tam i bawią od 1 września, uroczystości odbyły się w ostatni dzień tego miesiąca.

W styczniu ubiegłego roku podpisano umowę, a niespełna dwa lata później oficjalnie otwarto. Mowa o Przedszkolu nr 12 z oddziałami integracyjnymi oraz Żłobku Miejskim przy ul. Dobrej w Ostrowie Wielkopolskim.

Choć placówki rozpoczęły funkcjonowanie w nowym budynku 1 września, oficjalne uroczystości związane z otwarciem odbyły się ostatniego dnia tego miesiąca.

Pierwsze ogłoszone w ramach Ostrowskiego Ekspresu Inwestycyjnego przedsięwzięcie było wyczekiwane w dużej mierze przez rodziców, którzy borykali się z brakiem miejsc dla maluchów zwłaszcza w żłobku. Teraz sytuacja znacznie się poprawiła. Nieco starsze dzieci natomiast mogły dzięki tej inwestycji przenieść się do nowoczesnego budynku z bogatym wyposażeniem przystosowanym także dla dzieci uczących się w oddziałach integracyjnych.

Zarowno młodsi jak i starsi mają okazję spędzać poniekąd ze sobą czas dzięki placowi zabaw, który łączy przedszkole ze żłobkiem. Jak podkreślają pracownicy tych placówek, dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci nie będą musiały się aklimatyzować w chwili przejścia ze żłobka do przedszkola.

Zobacz relację z otwarcia przedszkola w materiale wideo.

CZYTAJ TEŻ: „To inwestycja w młode pokolenie”. Przedszkole przy Staroprzygodzkiej oficjalnie otwarte!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Jak można powierzyć dyrektorowi trzecią placówkę i to w takiej odległości /Jankowskiego, Waryńskiego, Dobra /.Rodzice nie mają dostępu do informacji nawet strona internetowa żłobka nie publikuje wydarzeń ,a może się nie pracuje z dziećmi przez brak nadzoru. Dla porównania podam żłobek w Gorzycach, który na bieżąco informuje rodziców o różnych wydarzeniach. Dla rodzica zobaczyć swoje dziecko jak śpi, je , bawi się lub idzie na spacerek to pamiątka na całe życie.

  2. Pani sądzi ,że nauczycielki mają tylko Pani dziecko ? Skoro tak bardzo Pani tych widoków brakuje, to niech Pani idzie na urlop wychowawczy i napawa się tymi obrazkami. Ludzie zejdżcie na ziemię, nauczyciel to przede wszystkim pedagog, nie fotograf spełniający niedorzeczne oczekiwania rodziców.

  3. Masakra, to bezstresowe wychowanie tworzy wielu imbecyli… ciągle w d… źle
    A Pani Ewa to fachowiec z górnej półki, więc komentarz dalszy zbędny

  4. W żłobku w grupie ponad 20 dzieci panie z całego serca troszczą się o bezpieczeństwo i rozwój emocjonalny naszych dzieci . Zawsze są pomocne i mamy z nimi dobry kontakt A zdjecia można robić dziecku we wspólnym spędzonym czasie bo wtedy te chwile są bezcenne i szybko przemijają. A Pani dyrektor Ewa jest SUPER .😘

  5. Jak to trudno czytać ze zrozumieniem. Moim zdaniem tej pani chodziło o to , że za dużo obowiązków ma jedna pani dyrektor żłobka nadzorując trzy placówki i to tak oddalone od siebie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick