Profesjonalna uprawa konopi indyjskich zlikwidowana. 22-latek z 6 zarzutami [ZDJĘCIA]

4
Fot. KPP Ostrów Wlkp.
Policja zatrzymała 22-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, któremu przedstawiono 6 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste". Grozi mu do 10 lat więzienia.

To koniec profesjonalnej uprawy konopi indyjskich na terenie powiatu ostrowskiego. Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta, a uprawę zlikwidowali. Taki jest finał postępowania prowadzonego przez funkcjonariuszy. – Zabezpieczono 217 roślin i 1,7 kilograma narkotyku. Mężczyzna usłyszał 6 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste – wyjaśniają ostrowscy mundurowi.

CZYTAJ TEŻ: Prace wstrzymane! Co wykopali na kaliskim rynku? [ZDJĘCIA]

Policjanci weszli do dwóch posesji znajdujących się na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i do jednej zlokalizowanej na terenie powiatu (funkcjonariusze nie podają jej nazwy). Plantacja była prowadzona w profesjonalnym namiocie z użyciem systemu nawadniania, oświetlenia i wentylowania. Mężczyzna usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu do 10 lat więzienia – dodają.

22-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick