DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Prezes Orlenu Daniel Obajtek wybiera się do Odolanowa?

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek ma odwiedzić Odolanów. Jego wizyta była zaplanowana na połowę lipca jednak udało nam się dowiedzieć, że została przeniesiona na późniejszy termin. Szef Orlenu, do którego grupy kapitałowej należy też właśnie PGNiG, chce poznać odolanowski zakład, spotkać się z dyrekcją i pracownikami.

źródło: orlen.pl / materiały promocyjne

PGNiG Oddział Odolanów zajmuje się produkcją gazu wysokometanowego grupy E z gazu zaazotowanego pochodzącego z kopalń PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze, sprężaniem gazu wysokometanowego i przesyłaniem go do krajowej sieci przesyłowej lub podziemnego magazynu gazu, odzyskiem helu z gazu ziemnego zaazotowanego, jego oczyszczaniem i skraplaniem oraz dostarczaniem skroplonego gazu ziemnego (LNG).

Dowiedzieliśmy się, że do Odolanowa wybiera się prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Prezes prawdopodobnie chce „od kuchni” zobaczyć jak funkcjonuje ważny oddział w południowej Wielkopolsce. Wizyta miała odbyć się w połowie lipca, o czym poinformowało nas w oficjalnym mailu biuro prasowe PGNiG Oddział Odolanów: „Planowana na połowę lipca wizyta prezesa Obajtka została przeniesiona na późniejszy termin. W sprawie szczegółów, proszę o kontakt z głównym biurem ORLEN SA.”.

Skontaktowaliśmy się z głównym biurem ORLEN SA., gdzie dowiedzieliśmy się, że drugi termin wizyty nie został jeszcze wyznaczony.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz