Prawie 50 ofert na Targach Pracy i Edukacji Zawodowej [zaproszenie]

0

Jakich fachowców poszukują pracodawcy, które branże są przyszłościowe, jak można zwiększać swoje kwalifikacje i gdzie najlepiej szukać pracy – tego między innymi będzie można dowiedzieć się na Targach Pracy i Edukacji Zawodowej organizowanych co roku w Ostrowie Wielkopolskim. Impreza już w najbliższy piątek w ostrowskiej „Usługówce”. Oto szczegóły.

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim i ostrowski Zespół Szkół Usługowych zapraszają na Targi Pracy i Edukacji Zawodowej już w piątek 10 marca w godzinach od 10:00 do 13:00 w hali sportowej „Usługówki” przy ulicy Wolności 12.

Na targach wystawi się około trzydziestu przedsiębiorstw, które mają do zaoferowania miejsca pracy, staże, szkolenia i kursy zawodowe między innymi w branżach: handlowej, budowlanej, administracyjnej, elektrycznej, usługowej, produkcyjnej, medialnej czy z sektora służb mundurowych. Na chwilę obecną wiemy, że podczas targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z co najmniej 48 konkretnymi ofertami pracy.

Udział w Targach Pracy i Edukacji Zawodowej jest bezpłatny. Współorganizatorem i patronem honorowym imprezy jest Powiat Ostrowski.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick