Poznaj zwycięzcę! To do niego trafią bilety na koncert Andrei Bocellego! [WYNIKI KONKURSU]

1
To nie było łatwe zadanie, ale wyłoniliśmy zwycięzcę w konkursie! Właśnie do niego trafi podwójna wejściówka na koncert Andrei Bocellego! Zajrzyj na wlkp24.info i zobacz nagrodzone zdjęcie oraz opis!

Nasza skrzynka została zasypana zdjęciami wykonanymi podczas koncertów, w których brali udział nasi czytelnicy. Aby przystąpić do walki o podwójną wejściówkę na koncert Andrei Bocellego należało nadesłać fotografię, na której widać, że świetnie bawicie się podczas koncertów. Dołączony wpis miał opisać, gdzie dane zdjęcie zostało zrobione.

Długo myśleliśmy nad tym, kogo nagrodzić i nie było to wcale proste zadanie. Ale po długich rozmowach – udało się!

A bilet dla dwóch osób na koncert Bocellego, 19 sierpnia w PGE Narodowy w Warszawie wędruje do… Ewy Mrugały!

Otrzyma ona voucher, który zostanie wymieniony na podwójną wejściówkę na koncert. Bilety wręczy osobiście Agnieszka Kurzawa, szefowa Działu Kultury i Lifestyle’u Telewizji Proart w dniu oraz miejscu koncertu.

Zobaczcie zdjęcie nadesłane przez Ewę oraz przeczytajcie opis, który dołączyła w wiadomości:

Staram się wykorzystać każdą okazję by posłuchać muzykę „na żywo”, więc pojechałam na Dni Nowych Skalmierzyc . Piosenki Ani Dąbrowskiej dobrze znam z radia i nie tylko ja, bo cała publiczność głośno śpiewała „Serce nie sługa”, „Porady na zdrady”…
Nagle artystka zeszła ze sceny, podeszła do mnie i powiedziała „Daj komórkę, zrobimy sobie zdjęcie”. Było to dla mnie totalne zaskoczenie i miła niespodzianka. Chyba pani Ania doceniła, że śpiewam z nią wszystkie piosenki i świetnie się bawię. Ciągle nucę piosenkę „Bang,bang” i wspominam ten koncert. Zdjęcie zostało wykonane w Nowych Skalmierzycach na festynie z okazji święta tego miasta. 
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick