DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Pożar ciężarówki na S11. Obwodnica zablokowana [WIDEO] [AKTUALIZACJA]

Obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana w związku z działaniami służb ratunkowych, które pracują na południowym odcinku. Pali się tam samochód ciężarowy przewożący drewno, który przewrócił się na bok. Utrudnienia występują za węzłem S11 w Strugach. Kierowcy muszą ominąć ten odcinek najlepiej wybierając starą DK11 przez Przygodzice.

Fot. Czytelnik

Do pożaru samochodu ciężarowego doszło w piątkowe popołudnie na S11. Na 17. kilometrze obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego droga jest całkowicie zablokowana. Przewrócił się tam samochód ciężarowy przewożący drewno. Pojazd stanął w płomieniach, a okolicę spowił gęsty dym. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Strażacy walczą z pożarem. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Wstępnie szacuje się, że utrudnienia mogą potrwać do ok. 20.00, ale ten czas może ulec zmianie.

CZYTAJ TEŻ: Jechali do wypadku na DK15, zderzyli się z osobówką. W dwóch wypadkach zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

Aktualizacja – 19.32

– Zgłoszenie o pożarze na S11 samochodu ciężarowego przewożącego drewno wpłynęło o 17.23. Ogień pojawił się po tym, jak pojazd przewrócił się na bok. Kierowca odniósł obrażenia nogi, ale opuścił kabinę przed przybyciem na miejsce służb. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Droga ekspresowa cały czas jest zablokowana. Przyczyną jest drewno, które tarasuje przejazd.

Ostrowscy strażacy mają niezwykle pracowity dzień. Odnotowali w piątek już 18 interwencji. Ta na obwodnicy miasta była zdecydowanie najbardziej wymagająca i niebezpieczna. Ostatnia z nich dotyczyła alarmu z czujki w supermarkecie niedaleko 3mk Areny Ostrów, w którym o 20.00 rozpocznie się trzeci półfinałowy mecz BM Stali z Kingiem Szczecin.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz