DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Powitanie godne mistrza. Wielki sukces Aleksandry Nawrockiej [WIDEO]

Powitanie godne prawdziwej mistrzyni zgotowali klubowi koledzy – Aleksandrze Nawrockiej, która we wtorek wróciła do domu z Osijeku z dwoma medalami Europe Youth Series Croatia Open. Tenisistka stołowa LKS-u Orzeł Wysocko Wielkie, rywalizując z najlepszymi zawodnikami Starego Kontynentu w swojej kategorii wiekowej, zwyciężyła całą imprezę w drużynie oraz wywalczyła srebro grając w deblu z koleżanką z reprezentacji Polski.

12-letnia Ola Nawrocka zrobiła kolejny duży krok w swojej przygodzie z tenisem stołowym. Samo powołanie do reprezentacji Polski zawodniczki Ostrowskiej Akademii Tenisa Stołowego jest dużym wyróżnieniem, a dwa medale imprezy tej rangi to już w ogóle pełnia szczęścia, a przede wszystkim powód do dumy dla całego klubu.

Wielkiego sukcesu z młodej zawodniczki LKS-u Orzeł Wysocko Wielkiego nie byłoby gdyby nie ciężka praca samej tenisistki stołowej, a przede wszystkim trenerki Małgorzaty Dudzińskiej, która każdego dnia poświęca mnóstwo czasu, żeby zarazić dzieciaki miłością do sportu.

Dla Oli zawody w Chorwacji były dopiero drugim przetarciem na arenie międzynarodowej. W drużynie reprezentacja Polski nie miała sobie równych, zdobywając złoto w swojej kategorii wiekowej. Ważną częścią zwycięskiego zespołu była oczywiście Aleksandra Nawrocka. Wygrany półfinał gwarantował medal biało-czerwonym, którzy pewnie zmierzali po zwycięstwo w całej imprezie. Finałowy mecz początkowo nie układał się po myśli reprezentacji Polski, która potrzebowała nieco więcej czasu, żeby wskoczyć znów na swój najwyższy poziom.

Ola zbudowana sukcesem w drużynie, podeszła zmotywowana do rywalizacji deblowej z Łucją Kobosz. Polki pewnie przebrnęły przez pierwsze spotkania chorwackiej imprezy, jednak w wielkim finale nie dały rady reprezentacji Szwajcarii do lat 13. Zawody w Chorwacji, o których mowa, to jeden z przystanków dla młodych tenisistów stołowych, którzy przez cały sezon rywalizują w różnych zakątkach Europy, grając drużynowo, w deblu oraz indywidualnie.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz