DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Poważny wypadek w Mikstacie. Dwie osoby ranne

W Mikstacie (powiat ostrzeszowski) doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem.

Do wypadku doszło w Mikstacie na drodze wojewódzkiej nr 447. Służby zostały powiadomione o zdarzeniu chwilę przed godziną 7.00 rano. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy po zderzeniu z ciągnikiem rolniczym. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym do czasu przybycia na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego – informuje st. str. Noemi Biel, oficer prasowy PSP w Ostrzeszowie.

Na miejscu pracowali także policjanci z ostrzeszowskiej komendy. – 23-letni obywatel Mołdawii, kierując samochodem marki Audi, w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo ciągnikiem rolniczym marki John Deer, którym kierował 43-letni mieszkaniec gm.iny Mikstat – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie.

23-letni kierowca osobówki trafił do szpitala w Ostrzeszowie. Natomiast 35-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz