Potrącenie rowerzysty na pasach! Głogowska z dużymi utrudnieniami w ruchu!

10
Fot. Czytelnik Robert
Do potrącenia rowerzysty doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych w sąsiedztwie stacji benzynowej. Ze wstępnych informacji wynika, że rowerzysta wjechał jednośladem na przejście dla pieszych.  – Potrącony rowerzysta trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności zdarzenia – mówi mł. asp. Małgorzata Michaś z ostrowskiej policji.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  1. Zaostrzyć przepisy dla pieszych i rowerzystów. A nie robić z nich „święte krowy”, które zawsze i wszędzie mają pierwszeństwo. Kierowcy potrzebują sekund żeby zareagować więc ustępowanie pierwszeństwa powinno być po stronie rowerzystów i pieszych. To ta grupa powinna uważać w obrębie ”pasów” a nie kierowcy. Te obecne durne przepisy pozwalają pieszym i rowerzystom robić co im się podoba to mogli jedynie zostać wymyślone przez osoby, które nie są kierowcami i nie mają pojęcia o jeździe.

  2. Obserwując to, co wyprawiają rowerzyści na chodnikach i przejściach dla pieszych w Ostrowie, można dojść do wniosku, iż w naszym mieście nie ma policji. Wyglada to jak ciche przyzwolenie na tego typu patologie

  3. Po co zejść z roweru i po co zatrzymać się kròtko mòwiąc jedno i drugie zamiast pomyśleć długa a szczegòlnie na takich przejściach gdzie jest na stałe wypadki ,pomyśleć .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick