DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Poszkodowane osoby w szpitalu. Krajowa "25" zablokowana [AKTUALIZACJA]

O 17.39 do dyżurnego stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Russowie, na drodze krajowej nr 25. – Doszło tam do wypadku z udziałem auta osobowego i ciągnika rolniczego. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, jedna z nich została poszkodowana i przetransportowana do szpitala – poinformował mł. asp. Jakub Pietrzak z Zespołu Prasowego KM PSP w Kaliszu.

Na miejscu zdarzenia obecne były dwa zespoły ratownictwa medycznego. Droga krajowa nr 25 w miejscu wypadku nadal jest zablokowana, a przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.

CZYTAJ TEŻ: Sylwester i Nowy Rok w statystykach straży i policji

AKTUALIZACJA 21.35

Do wypadku doszło na granicy Russowa i Witoldowa. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 32- letni mieszkaniec Konina, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w pojazd poprzedzający tj. ciągnik rolniczy i podpięty do niego pług. Siła uderzenia była tak duża, że traktor wpadł do rowu i dachował, natomiast audi wjechało do rowu po przeciwnej stronie jezdni – poinformowała st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Pasażerka audi oraz kierowca ciągnika, zostali przetransportowani do szpitala. Trwają badania. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez okolo 2,5 godziny.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz