Poseł Urbaniak przekazał na WOŚP koszulkę z autografem Lewandowskiego

11
Fanage Jarosława Urbaniaka
Nie lada gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego w niedzielę podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowskim Centrum Kultury będzie do wylicytowania koszulka reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego.

Niezwykły prezent, o który za pewne będą walczyć kibice piłki nożnej i polskiego napastnika, będzie do wylicytowania w Ostrowskim Centrum Kultury. Reprezentacyjny trykot z autografem napastnika Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego przekazał poseł Jarosław Urbaniak.

To jednak nie koniec przygotowanych przez niego gadżetów, które przekaże na licytację. I drugi zestaw do wylicytowania w niedzielę w OCK – Konstytucja dla dzieci z dedykacją, puzzle i gra „sejmowe memo”. A po licytacji oczywiście obu zwycięzców zapraszam na kawę” – czytamy na fanpage’u posła Platformy Obywatelskiej.

W Telewizji Proart oraz na wlkp24.info będziemy prowadzić transmisję z 27. finału WOŚP. Nasze studio tradycyjnie znajdzie się w Ostrowskim Centrum Kultury, ale reporterzy przez cały dzień będą pracować w różnych miejscach regionu, by przygotowywać dla Was najświeższe informacje o zbiórce, informować o licytacjach i prowadzić rozmowy z uczestnikami, organizatorami i gośćmi.

Link do transmisji znajdziecie tutaj.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. 11
  3

  A to jest koszulka piłkarza Lewandowskiego, czy tego europosła z PO też Lewandowskiego co to mawiał w Brukseli, że Aleppo to pikuś do tego co się dzieje w Polsce?

 2. 10
  1

  Jakby to była koszulka konstytutka Wójcickiego albo Kornaszewskiego, to może bym się pokusił na udział w licytacji, a tak? Aha no i oczywiście pod warunkiem, że koszule byłyby niewyprane.

 3. 11
  2

  Wydaje mi się, że ta koszulka lepiej sprzedałaby się w Niemczech niż w Polsce. Czy to nie wyrzucanie pieniędzy w błoto panie pośle? I Jurek siema Owsiak by się bardziej ucieszył, a tak… No tak, tylko nie pomyślałem, że niemieccy kibice nie będą mogli oddać w przyszłych wyborach na pana głosu.

 4. 4
  9

  Piękny gest – to miłe. A ,, dobra zmiana,, nic od siebie nie da -,, patryjoci,, i ostrowcy politycy zapomnieli o zbożnym celu – gdzie są : Mikołajczyk i Ławniczak ? – wolą przelać z państwowej kasy Rydzykowi. ! wstyd panowie !

  • Przypuszczam, że wymienieni panowie nie będą się zachowywali tak jak Urbaniak. Po prostu jak inni wrzucą do puszki pieniądze bez zbędnego szumu i rozgłosu nie tak jak poseł, który czyści szafę ze starych zbędnych prezentów. No chyba, że sam wykupi tę koszulkę za poważne pieniądze.

  • Czy tylko organizacja pana Owsiaka pomaga w Polsce? każdy może dawać na dowolną organizację, która pomaga innym kwestia wyboru.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick