Poseł Ławniczak: Łukasz Mikołajczyk poniósł porażkę, ale nie sromotną

13
Porażkę owszem, ale nie sromotną. Tak Poseł Tomasz Ławniczak ocenił przegraną Łukasza Mikołajczyka, jego partyjnego kolegi z Prawa i Sprawiedliwości, który kandydował w wyborach na prezydentach Ostrowa Wielkopolskiego.

Gościem Komentarzy i opinii w Telewizji Proart będzie dzisiaj Tomasz Ławniczak, poseł na sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzysta podsumował w programie Magdaleny Wojciechowskiej wybory samorządowe w Południowej Wielkopolsce. Odniósł się m.in. do koalicji w poszczególnych powiatach oraz zwycięstw i porażek w miastach i gminach.

>> Bądź na bieżąco. Polub nasz fanpage! <<

Nie mogło zabraknąć więc zabraknąć pytań o wynik wyborczy Łukasza Mikołajczyka – senatora PiS-u, który ubiegał się o stanowisko prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. – Łukasz Mikołajczyk poniósł porażkę, ale nie jest to żadna sromotna porażka ani klęska. Ostrów jest liberalnym miastem. Beata Klimek zagospodarowała tak elektorat, że zdobyła 65 proc., a z pozostałych 35 proc. Łukasz zagospodarował 20 proc. prawie dwukrotnie przeskakując kandydata Platformy Obywatelskiej – zauważył Tomasz Ławniczak.

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza kobieta-prezydent triumfuje. „Kiedyś napiszę o tym książkę”

Komentarze i opinie wyemitujemy w środę w Telewizji Proart o godz. 18.10. Powtórka o 22.10.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. 10
  22

  Szkoda mi Ostrowian ze nie poparli swietnego programu Mikołajczyka. To co zrobil z SP9 to mistrzostwo to samo zrobiłby z miastem! Szkoda wielka szkoda!!!

 2. 7
  9

  Ławniczak ma rację. Ludzie dali duzy mandat Beacie Klimek ale wynik Mikołajczyka nie jest zly. Wybory samorzadowe rzadza sie innymi prawami niz parlamentarne czy sejmikowe. No i wreszcie mamy radnych w miescie. Super

 3. 13
  6

  Panie Ławniczak. Mikołajczyk to więcej niż sromota porażka. Tyle pieniędzy na tak bogatą kampanie wyborczą. Bilbordy jeden przy drugim, namioty, prasa, TV i nawet Szydło i 3 miliony na hale sportową dla prywatnego inwestora nie pomogły. A tu raptem 20 %. To jest panie Ławniczak totalna porażka i tyle. Nawet nie potraficie się przyznać.

 4. 5
  5

  Do wyborcy: bilbordow, ulotek, prasy i TV znacznie wiecej miala pani, ktora wygrala. A dofinansowanie na hale powinno cieszyc. Kazde pieniadze ktore sa dla Ostrowa ciesza!!!

 5. 4
  1

  Ja nie wiem czy te pisiory umieja liczyc? Chyba nie skoro dla nich 20% przy 65% to nie jest porazka. To jest KLESKA. Przy takich pieniadzach, przy wsparciu Beci, kolesiow to jest TOTALNA KLESKA

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick