Pościg za jaguarem i trzy osoby w areszcie

0
Kierowca i dwie osoby będące pasażerami samochodu zostały zatrzymane. To efekt policyjnego pościgu, do którego doszło w sobotni wieczór w Kaliszu. Jak informują tamtejsi funkcjonariusze, w trakcie policyjnej kontroli kierowca jaguara zaczął uciekać. Pojazd zatrzymano w rejonie Biskupic na terenie powiatu ostrowskiego.

Pościgiem policji i strzałem ostrzegawczym w powietrze zakończyła się kontrola drogowa, którą policjanci podjęli w sobotni wieczór ok. 18.00 na ul. Stanczukowskiego w Kaliszu. – Patrol policji podjął legitymowanie kierowcy jaguara. W pojeździe znajdowały się też inne osoby. Kierowca rozpoczął próbę ucieczki, a funkcjonariusze ruszyli za nim na sygnałach – informuje portal wlkp24.info mł. asp. Edyta Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje 18-latek. Jego auto po uderzeniu w drzewo stanęło w płomieniach

Jak wyjaśnia, pojazd zatrzymano na drodze gruntowej w rejonie Biskupic w powiecie ostrowskim. – W trakcie zatrzymania jeden z policjantów oddał strzał ostrzegawczy w powietrze – dodaje.

Pojazdem podróżowały cztery osoby. Trzy z nich trafiły do aresztu. – Kierujący miał dwukrotny zakaz prowadzenia pojazdów. Zatrzymano trzy osoby w związku z tym, że w pojeździe znajdowały się niewielkie ilości narkotyków. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie – zaznacza kaliska policjantka.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick