Ponad kilogram narkotyków przejęli ostrowscy policjanci. Zatrzymano dwóch mężczyzn

0
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
23-latek oraz 24-latek usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W wyniku policyjnej akcji znaleziono u nich ponad kilogram niedozwolonych substancji. Decyzją sądu, mężczyźni trafili do aresztu. grozi im do dziesięciu lat więzienia.

Ostrowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogli być związani z przestępczością narkotykową. Przy 23-latku odnaleziono woreczek z amfetaminą. Podczas przeszukania jego domu, w piwnicy policjanci znaleźli kilka woreczków ze zbryloną substancją i kolejny z amfetaminą. – Badanie testerem narkotykowym wskazało, że jest to MDMA, czyli ecstasy. W mieszkaniu przebywał też znajomy 23-latka. Okazało się, że narkotyki należą do obydwóch mężczyzn. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad kilogram substancji psychotropowej MDMA i ponad 40 gramów amfetaminy – mówi mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Smog nad regionem. Normy przekroczone o kilkaset procent

Ostrowianie zostali zatrzymani i doprowadzeni do pomieszczeń dla osób zatrzymanych ostrowskiej komendy. 23-latek oraz 24-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu trafili do aresztu na okres trzech miesięcy i wkrótce odpowiedzą za przestępstwo. Grozi im kara do dziesięciu lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick