DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ponad 5 ton karmy zebrano podczas X Turnieju OLPNA Zwierzakom!

To nieprawdopodobny sukces! Podczas jubileuszowej X edycji turnieju charytatywnego OLPNA Zwierzakom zebrano 5 091,91 kilogramów karmy dla psów, która trafi do Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Organizatorzy mieli nadzieję na równie niezwykły wynik, jak przed rokiem, kiedy zebrano 3,5 tony karmy. Okazało się, że już pierwszego dnia, a więc w sobotę ta ilość została przebita (3,6 tony). Mogło być tylko lepiej, ale nikt nie był w stanie przewidzieć, ile dokładnie kilogramów zostanie zebranych. Już wiemy – to ponad 5 ton!

CZYTAJ: Szatnie jak w FC Barcelona. Ostrzeszowscy piłkarze zyskali zaplecze z prawdziwego zdarzenia

– To jest coś niesamowitego, niebywałego, wyjątkowego, zaskakującego, wielkiego! – cieszy się i nie dowierza Patryk Płomiński, jeden z organizatorów turnieju. „Ogromne gratulacje należą się Patrykowi Płomińskiemu i ekipie OLPNA. Od lat robicie świetną robotę, a co najważniejsze, pomagacie tym, którzy tej pomocy potrzebują” – napisała na fanpage’u prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Jak przystało na turniej dla zwierząt, nie mogło zabraknąć czworonogów. Halę przy Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie odwiedziło więc kilka psów. Wśród nich były dwa szczeniaki Iskierka i Madzia szukające domu, ale także Tasman – pies, który już znalazł nowych właścicieli.

https://www.facebook.com/schronisko.ostrow/posts/2415934771844356?__xts__%5B0%5D=68.ARBiRadk1QfUs6S5V-Xtebepgy2sBHSCaW0TaOoNCCrxVAzMBs7oVYC2_GsLROn5sjIADGCjOFGT5Frpnzr0ElMzDK9YkYQiKxtB2HdBZ38-tXhUAShQ0TDcAiTnCrjiYAI1tPh6D0Hp-tGjFrXupYz5vd0F2hk3kWveNEvPi1iJhCSERqgzmGy7SiCiY1dWNTBjX_9a44lHTMDmSps-2yCqw8e-HpPg6NDD4AeSkFcQW88suCWVOxqNBYFZVev0h2tnqWMHzWPYJG_-l5JZ8chGsJEiabw2nWnkiY8zK8KZoVPEYSnylV_GE8eGM3AH0vQjI6sK-ahX9PxRHtnI-fvUrA&__tn__=-R

Jubileusz będzie zatem zapamiętany na długo nie tylko ze sportowego punktu widzenia, bo poziom także był bardzo wysoki, ale o tym opowiemy w osobnym materiale.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • B
  Brawo

  poniedziałek, 24 lutego, 2020

  i gratulacje dla wszystkich.

  Odpowiedz
 • G
  Gajowy

  poniedziałek, 24 lutego, 2020

  Dwukrotnie ?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz