Ponad 5 ton karmy zebrano podczas X Turnieju OLPNA Zwierzakom!

2
Fot. fanpage OLPNA
Ponad 5 ton karmy dla psów zebrano podczas X charytatywnego turnieju OLPNA Zwierzakom. Ubiegłoroczny wynik oscylujący w granicach 3,5 tony został pobity niemal dwukrotnie. Zebrano bowiem dokładnie 5 091,91 kilogramów karmy.

To nieprawdopodobny sukces! Podczas jubileuszowej X edycji turnieju charytatywnego OLPNA Zwierzakom zebrano 5 091,91 kilogramów karmy dla psów, która trafi do Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Organizatorzy mieli nadzieję na równie niezwykły wynik, jak przed rokiem, kiedy zebrano 3,5 tony karmy. Okazało się, że już pierwszego dnia, a więc w sobotę ta ilość została przebita (3,6 tony). Mogło być tylko lepiej, ale nikt nie był w stanie przewidzieć, ile dokładnie kilogramów zostanie zebranych. Już wiemy – to ponad 5 ton!

CZYTAJ: Szatnie jak w FC Barcelona. Ostrzeszowscy piłkarze zyskali zaplecze z prawdziwego zdarzenia

– To jest coś niesamowitego, niebywałego, wyjątkowego, zaskakującego, wielkiego! – cieszy się i nie dowierza Patryk Płomiński, jeden z organizatorów turnieju. „Ogromne gratulacje należą się Patrykowi Płomińskiemu i ekipie OLPNA. Od lat robicie świetną robotę, a co najważniejsze, pomagacie tym, którzy tej pomocy potrzebują” – napisała na fanpage’u prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Jak przystało na turniej dla zwierząt, nie mogło zabraknąć czworonogów. Halę przy Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie odwiedziło więc kilka psów. Wśród nich były dwa szczeniaki Iskierka i Madzia szukające domu, ale także Tasman – pies, który już znalazł nowych właścicieli.

Turniej OLPNA dla schroniska odwiedził również Tasman adoptowany już jakiś czas temu ze schroniska. Miło widziesz naszych byłych podopiecznych szczęśliwych.

Opublikowany przez Schronisko Ostrów Niedziela, 23 lutego 2020

Jubileusz będzie zatem zapamiętany na długo nie tylko ze sportowego punktu widzenia, bo poziom także był bardzo wysoki, ale o tym opowiemy w osobnym materiale.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick