Policjantka złapała złodzieja na gorącym uczynku. Chciał wynieść alkohol i jedzenie

6
Fot. KPP Ostrów Wlkp.
Policjantka z ostrowskiej komendy zatrzymała po służbie na gorącym uczynku mężczyznę, który nie płacąc za towary, wyszedł z marketu z alkoholem i jedzeniem.

To miał być dzień jak co dzień. Jagoda Stawowska robiła po pracy zakupy, kiedy zauważyła mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Po chwili wyszedł z marketu nie płacąc za towary w tym m.in. alkohol i jedzenie. St. sierż. ruszyła za nim i po chwili go dogoniła. Na miejscu pojawiła się ochrona, a następnie przyjechała policja.

– Gdy 30-latek zobaczył radiowóz próbował jeszcze uciekać, jednak st. sierż. Stawowska była szybsza i zatrzymała go. Mężczyzna został przekazany policjantom. 30-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem – mówi sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

To kolejne tego typu zatrzymanie po służbie przez policjantów z naszego regionu. W ostatnich miesiącach i latach było ich całkiem sporo. – Ostrowscy policjanci wielokrotnie udowadniali, że służba w Policji to poświęcenie czujność i gotowość, aby o każdej porze dnia i nocy móc zareagować – dodaje rzeczniczka.

Policjanci po służbie w akcji

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick