Policjant z Odolanowa “dodatni”. Reszta policjantów ma wynik ujemny

6
Dotarły wyniki wymazów pobranych od policjantów i pracowników cywilnych podlegających pod Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Wynik dodatni uzyskał jeden policjant z Odolanowa. W związku z tym komisariat w Odolanowie, Przygodzicach i Sośniach został zamknięty, a kwarantanną objętych zostało 19 osób w tym 17 mundurowych.

O zakażeniu koronawirusem u czterech pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim informowaliśmy 20 lipca. Kwarantanną zostało wtedy objętych 15 osób w tym 9 policjantów i 6 pracowników cywilnych. Pobrano od nich próbki na obecność patogenu.

CZYTAJ TEŻ: SARS-CoV-2 w ostrowskiej komendzie policji. Część pracowników w kwarantannie

Dodatni wynik uzyskał policjant pracujący na komisariacie w Odolanowie. – W związku z tym komisariat w Odolanowie oraz Posterunek Policji w Przygodzicach i Sośniach zostają zamknięte. Obowiązki przejmą policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego. 19 osób przebywa teraz w kwarantannie. To 17 policjantów i dwóch pracowników cywilnych – poinformowała sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. 7
    1

    Ostatnio pan aspirant Sławomir Maciejewski z komendy policji w Ostrowie odpowiedział na moje oficjalne doniesienie w sprawie częstego niestosowania się do obowiązku zakrywania twarzy przez klientów ostrowskich placówek handlowych że z powodu braku dostatecznie uzasadnionych danych nie stwierdzono podstaw do skierowanie wniosku o ukaranie winnych .

  2. Taka.idpowiedź jest nieprawdooodobna, karać należy takich obywateli, inaczej nie dotrze do ludzi, że wirus się rozprzestrzenia przez nieodpowiedzialnyvch ludzi

  3. ..karać obywateli nie mogli w czerwcu gdyż był to czas tuż przed wyborami więc nie mogli narażać się elektoratowi jako że wynik przewidywany był na styku czyli pół na pół a policja wiadomo przez jaką siłę polityczną jest nadzorowana .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick