SARS-CoV-2 w ostrowskiej komendzie policji. Część pracowników w kwarantannie

2
U czterech pracowników cywilnych ostrowskiej komendy policji potwierdzono zakażenie koronawirusem. Informację potwierdził rzecznik służb mundurowych. 15 osób przebywa w kwarantannie i w chwili obecnej ustalany jest łańcuch kontaktów zakażonych osób z pozostałymi pracownikami. Zapewniono jednak, że komenda funkcjonuje normalnie.

Informację o zakażeniu koronawirusem wśród ostrowskich policjantów potwierdziła sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy. – Zakażenie potwierdzono u czterech pracowników cywilnych. Obecnie 15 osób przebywa na kwarantannie. To 9 policjantów i 6 pracowników cywilnych. Czekamy na decyzję sanepidu. Póki co ustalane są osoby, z którymi mieli kontakt zakażeni – informuje.

Rzeczniczka zapewniła, że komenda funkcjonuje normalnie i nie ma na razie decyzji o tym, by budynek został zamknięty.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Ostatnio pan aspirant Sławomir Maciejewski z komendy policji w Ostrowie odpowiedział na moje oficjalne doniesienie w sprawie częstego niestosowania się do obowiązku zakrywania twarzy przez klientów ostrowskich placówek handlowych że z powodu braku dostatecznie uzasadnionych danych nie stwierdzono podstaw do skierowanie wniosku o ukaranie winnych .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick