Policjanci mają nowy radiowóz

3
Fot. KPP Krotoszyn
Krotoszyńscy policjanci dostali nowy radiowóz. To nieoznakowana kia, do sfinansowania zakupu której włączyli się m.in. samorządowcy i Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.

Nowy radiowóz, który od kilku dni oficjalnie mają do dyspozycji krotoszyńscy policjanci to samochód marki Kia Sportage. Nieoznakowany pojazd ma być wykorzystywany przez mundurowych do panowania nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu. – Policjanci, aby sprostać wyzwaniom przestępczości, by móc skutecznie nieść pomoc ludziom znajdującym się w określonym zagrożeniu, muszą posiadać przyzwoite środki lokomocji  Jednocześnie komendant podziękował za okazane wsparcie, jakiego na rzecz poprawy bezpieczeństwa udzielają samorządy. – powiedział insp. Mariusz Jaśkowiak, Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie dziękując przedstawicielom instytucji, które wsparły zakup radiowozu.

Zakup pojazdu sfinansowano z budżetów: Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, Miasta i Gminy Krotoszyn, Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, Miasta i Gminy Kobylin, Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

CZYTAJ TEŻ: Potrącenie pieszej na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Jeszcze niestety długo nie upadnie… Pleban pewnie nie miał akurat czasu, bo łaził po domach, aby „porozmawiać” z parafianami.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick