Policja potwierdza – na ulicy Spichrzowej znaleziono zwłoki poszukiwanego ostrowianina

0

Zwłoki mężczyzny znalezione wczoraj przy ulicy Spichrzowej w Ostrowie Wielkopolskim to ciało zaginionego Marcina Szolca. Dziś informację tę oficjalnie potwierdziły policja i prokuratura. Ciało zostało zidentyfikowane przez żonę zmarłego. Biegli pod nadzorem prokuratora będą badać w jakich okolicznościach doszło do zgonu 37-latka.

Marcin Szolc zaginął w niedzielę 5 lutego. Wtedy ostatni raz widzieli go najbliżsi członkowie rodziny, choć mężczyzna w okolicy miejsca zamieszkania mógł przebywać jeszcze w poniedziałek. Wtedy ostatni raz aktywny był jego telefon komórkowy.

Wczoraj przez cały dzień trwały intensywne poszukiwania mężczyzny w terenie. Około godziny 14:30 policjanci otrzymali zawiadomienie, że w oolicy ulicy Spichrzowej w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono ciało. Natychmiast zabezpieczono teren i do pracy przystąpili śledczy. 

– Dziś możemy potwierdzić, że znalezione ciało to poszukiwany Marcin Szolc. Sprawę dalej będzie badać prokuratura. Nadal nie są znane okoliczności jego śmierci. Szczegółowe informacje będą znane po sekcji zwłok – poinformowała st. sierż. Małgorzata Łusiak z KPP w Ostrowie Wlkp.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick