DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Policja nie ma litości. Kolejni kierowcy tracą uprawnienia

Pomimo trudnych warunków pogodowych panujących od kilku dni na drogach, nadal zdarzają się kierowcy, którzy wsiadając za kierownicę wykazują się brakiem rozsądku.

– Ostrowscy policjanci w miniony weekend zatrzymali uprawnienia dwóm kierowcom, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. W jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego policjanci zatrzymali kierującego osobowym passatem, który w obszarze zabudowanym jechał 115km/h. W Ostrowie Wielkopolskim policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Audi, który pędził 120km/h – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak, rzecznik prasowy KPP w Ostrowie Wlkp.

Kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy. 

– Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle główna przyczyna wypadków drogowych. Wielu kierowców jadąc za szybko, ryzykuje życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zatem zwolnijmy i zachowajmy maksimum ostrożności tak, aby nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii – dodaje rzecznik.

źródło: KPP Ostrów

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz