DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Pół roku temu pomogliście Julce. Wiemy, co u niej słychać!

14-letnią Julię poznaliście pół roku temu i okazaliście jej wielkie serce. Wiemy, co słychać u Julki i jak wygląda jaj walka z guzem mózgu.

Julia Anioł to 14-latka z Radłowa w gminie Raszków, która musi stoczyć walkę z guzem móżdżku. Potrzebne było 250 tysięcy złotych, by dziewczynką zajęli się lekarze w Niemczech. Pod koniec stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Raszkowie odbył się wielki turniej charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie 14-latki. Mieszkańcy regionu okazali ogromne serce i udało się wtedy zebrać potrzebną sumę.

CZYTAJ NA TEMAT JULII: 

Mamy najnowsze informacje od mamy Julki, jak wygląda leczenie dziewczynki. – Według profesora, specjalisty od NF1, choroby Julki, guz nie rośnie. W związku z ryzykiem pooperacyjnych uszkodzeń neurologicznych zaleca dalszą obserwację, kolejny rezonans za 9-12 miesięcy, a w razie wzrostu resekcję. Julka czuje się dobrze – mówi Wioletta Anioł, mama Julki.

Mama Julki ponownie kieruje ogromne podziękowania dla wszystkich ludzi, którzy wsparli walkę dziewczynki z guzem. – Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym Aniołom, ludziom dobrego serca, którzy wsparli nas w tym trudnym czasie, dzięki którym udało się zebrać środki na zabezpieczenie zabiegu operacyjnego w najlepszej klinice, gdy takie decyzje zapadną. Dzięki Wam, w tym całym niepokoju śpimy spokojnie.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz