Podział punktów na Kusocińskiego

Pierwsi gola zdobyli goście. Błąd przy wyjściu z bramki popełnił Szymon Maj, wykorzystał to w 23 minucie Tomasz Kaczmarek. Sytuację na linii próbował ratować jeszcze Dawid Piróg, jednak nie zdołał wybić piłki w pole. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy Michał Kucharski strzałem z dystansu pokonał z kolei golkipera gości.

Drugą połowę lepiej rozpoczęła Centra. Dobrym rajdem w 55 minucie prawym skrzydłem popisał się Jakub Michalski, złamał akcję do środka i technicznym uderzeniem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 80 minucie goście wyrównali. Na przepiękny strzał z dystansu praktycznie w środek bramki strzeżonej przez Hubera Bartczaka zdecydował się Daniel Armatys ustalając wynik spotkania na 2:2.