DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Podczas interwencji... ugryzł policjanta. 40-latek z zarzutami

40-latek naruszył nietykalność cielesną jednego z policjantów. Znaleziono przy nim także narkotyki.

Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Grabowa interweniowali wobec 40-letniego mieszkańca Mikstatu, podczas odbywającej się tam imprezy z okazji obchodów dni tego miasta. Podczas czynności mężczyzna znieważył policjantów poprzez wypowiadanie pod ich kierunkiem słów powszechnie uważanych za wulgarne. – Naruszył ich nietykalność cielesną uderzając rękoma po głowie oraz poprzez ugryzienie jednego z nich. Po obezwładnieniu agresora podczas jego przeszukania ujawniono także przy nim metaamfetaminę o łącznej wadze 2,10 grama – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

40-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Wobec 40-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • X
  x

  wtorek, 4 czerwca, 2024

  trzeba przyjrzeć sie pracy i zachowaniu policji w trakcie tej interwencji…Ciągle myslą że są władza ,co pokazali w tym przypadku…zwykły obywatel nie ma szans ,wszystko można mu przypisac.

  Odpowiedz
  • F
   Felek

   wtorek, 4 czerwca, 2024

   To jest racja,policja w tym kraju myśli ,ze wszystko moze, ktoś w końcu powinien się za to wziąć!!!o jakiej interwencji Wy piszecie…????najlepiej jest oczernić człowieka i przypisać mu coś czego nie zrobił. Polska policja tak potrafi.

   Odpowiedz
 • X
  Xym

  wtorek, 4 czerwca, 2024

  Wscipscy mieszkancy mikstatu beda mieli o czym gadac przez najblizszy czas:)

  Odpowiedz
 • ...

  wtorek, 4 czerwca, 2024

  Brawo Policja !

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz