Podczas ćwiczeń antyterrorystycznych rozbili radiowóz. Wyjaśniamy, dlaczego [WIDEO]

2
Fot. KPP Ostrów Wlkp.
Do nietypowej sytuacji doszło podczas ćwiczeń antyterrorystycznych przeprowadzonych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach. Podczas akcji dwa pojazdy zderzyły się czołowo na drodze przy budynku szkoły. Jednym z nich był radiowóz. Wiemy, dlaczego doszło do tej sytuacji.

Ćwiczenia antyterrorystyczne w szkole w Przygodzicach, zakończyły się pełnym sukcesem, o czym mówili w naszym materiale uczestnicy i organizatorzy nietypowych zajęć. Jednak nie obyło się bez strat. Uszkodzony został jeden z radiowozów, biorący udział w akcji. Materiał wideo, w którym widać moment zderzenia z innym autem (publikujemy go poniżej) wywołuje spore emocje wśród internautów, którzy zastanawiają się, dlaczego doszło do zderzenia?

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Jak udało nam się ustalić, było ono planowane. Można było sobie na to pozwolić, ponieważ radiowóz (należący do poznańskich policjantów, także biorących udział w akcji), którego maska oraz przód zostały uszkodzone, kończy swoją służbę i został wycofany z użycia. Na czas ćwiczeń służył on terrorystom, którzy próbowali nim uciec. Auto mające za zadanie udaremnić tę ucieczkę, nie zostało uszkodzone, ponieważ jest przystosowane do tego typu zadań.

Źródło materiału wideo: KPP Ostrów Wlkp.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick