DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pobili, a jeden z nich udusił - znane są szczegóły zabójstwa w Kaliszu!

Do zabójstwa doszło 26 stycznia tego roku w jednym z kaliskich mieszkań przy zbiegu ulic Fabrycznej i Joselewicza. Tam policjanci znaleźli ciało 39-latka zawinięte w dywan.

CZYTAJ: Zwłoki zawinięte w dywan. Policja i prokuratura badają sprawę

Prokuratura oficjalnie informuje, że toczy się postępowanie w sprawie zabójstwa. Zatrzymani to 23- i 30-letni mieszkańcy Kalisza. Starszy z nich trafił w ręce policjantów w pobliżu miejscu zbrodni. Okazuje się, że do przestępstwa doszło, gdy 39-letnia ofiara przyszła do jednego z mężczyzn, by odebrać dług finansowy. Wtedy doszło do szarpaniny. – W jej tracie mężczyźni zadawali ofierze uderzenia rękoma, nogami, a także przedmiotami o tępej krawędzi. Jeden z nich dokonał zabójstwa poprzez uduszenie. Następnie mężczyźni próbowali zatrzeć ślady poprzez umieszczenie zwłok w dywanie – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyźni zatrzymani w charakterze podejrzanych złożyli obszerne wyjaśnienia, które będą podlegały weryfikacji. Prokurator przedstawił im zarzut zabójstwa. Zostali aresztowani na trzy miesiące.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • A
  asiu

  czwartek, 28 stycznia, 2021

  masakra

  Odpowiedz
 • A
  Ania

  piątek, 29 stycznia, 2021

  Dożywocie lub na Sibir na ciężkie roboty

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz