Po zderzeniu trzech aut DK25 jest całkowicie zablokowana

0
DK25 w miejscowości Piątek Mały (powiat kaliski) jest całkowicie zablokowana po zderzeniu busa i dwóch osobówek. Jak informują strażacy, jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. Na trasie z Kalisza do Konina w okolicach miejsca zdarzenia tworzą się korki. Policja kieruje ruchem. Wyznaczono objazdy przez okoliczne miejscowości. Do zdarzenia doszło ok. godz. 14.00.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni kierowca dostawczego renaulta nie zastosował odpowiedniego odstępu i uderzył w osobowego volkswagena, który stał przed nim. – Ten pojazd na skutek uderzenie przemieścił się i uderzył w busa, który stał przed nim. Jechało nim osiem osób. W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący volkswagenem, który został przewieziony do szpitala – mówi mł. asp. Anna JAworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

>> Od 6 grudnia jeździmy „na suwak” i tworzymy korytarze życia <<

DK25 w Piątku Małym (powiat kaliski) jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy w obu kierunkach i prowadzi na miejscu dochodzenie, które ma wyjaśnić, jak doszło do tego zdarzenia.

screen z Google Maps
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick