DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Piłkarki zapraszają na mecz i grilla. Będzie też można pomóc "Kapie"

Ostatni mecz sezonu, zbiórka pieniędzy na pomoc trenerowi Piotrowi Kasprzykowi, wspólny grill i atrakcje. Piłkarki Ostrovii 1909 szykują się do ważnego wydarzenia.

Piłkarki Ostrovii 1909 zapraszają w sobotę do Jankowa Przygodzkiego. O 16:30 rozpocznie się ostatni mecz tego sezonu. Biało-czerwone podejmą WAP Włocławek – przedostatnią drużynę w tabeli. Gospodynie kilka tygodni temu przekonały się o tym, że awans do I ligi będzie niemożliwy. W kwietniu uległy 0:1 bezpośrednim rywalkom LZS-owi Stare Oborzyska 0:1 i zwiększyły tym samym stratę punktową, której nie dało się odrobić. Mimo tego kontynuowały dobrą passę zwycięstw, którą chciałyby podtrzymać także w ostatnim spotkaniu tej edycji rozgrywek.

Mecz z Włocławkiem będzie wyjątkową okazją do podsumowania sezonu 2023/24 i wspólnego spotkania piłkarskiego środowiska żeńskiej drużyny Ostrovii 1909 z kibicami. Ci wiernie dopingowali zespół także w trudniejszych chwilach mając do końca nadzieję, że wymarzony awans stanie się faktem. Nie odpuszczali też wyjazdów, na których meldowali się zwartą grupą, aby nieść doping.

Piłkarki zapraszają kibiców na grilla po meczu. Będzie okazja do porozmawiania o piłce i spędzenia miło czasu. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, planowana jest też zbiórka pieniędzy na wsparcie finansowe rehabilitacji trenera Piotra Kasprzyka, który w lutym 2023 roku doznał rozległego krwotocznego udaru mózgu, co doprowadziło go do prawostronnego porażenia ciała i zaburzeń mowy.

CZYTAJ: „Kapa” walczy o powrót do zdrowia i prosi o pomoc [TRWA ZBIÓRKA]

Mecz Ostrovia 1909 – WAP Włocławek w sobotę, 15 czerwca o 16:30.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz