Pierwsza fotka noworodka nie zwalnia tempa! Nowi mieszkańcy regionu powitani na świecie!

0
Pierwsza Fotka Noworodka
Maluchów w naszej, portalowej zakładce wciąż przybywa i zapraszamy do oglądania najmłodszych mieszkańców powiatu ostrowskiego i nie tylko! Galeria zdjęć powiększa się każdego dnia, a oprócz fotografii rodzice znajdą także przydatne informacje!

Jakub, Olaf, Kevin, Franciszek, Jakub Gabriel, Oliwia i Igor – to najmłodsi mieszkańcy naszego regionu, którzy przyszli na świat w ostrowskim szpitalu. Ich cudne fotografie już zasiliły galerię naszej portalowej zakładki „Noworodki”.

Pierwsza fotka noworodka to projekt, który wystartował na portalu wlkp24.info rok temu. Możemy się pochwalić, że od startu zakładki w ciągu roku odwiedziło nas ponad 200 tysięcy internautów! – Noworodki to najlepsi modele, jakich można sobie wyobrazić. Oni niczego nie udają i są w 100% naturalni! Czasami trzeba zrobić drugie i trzecie podejście do zdjęcia, bo maluszek nie za bardzo chce współpracować – śmieje się Urszula Rychlik, fotografka, która uwiecznia maluchy i publikuje je na portalu.

Oprócz zdjęć swoich pociech, rodzice mogą także przeczytać: Jak zarejestrować pociechę? Gdzie można otrzymać wyprawkę? Jak otrzymać becikowe? Jak otrzymać 500+? Mamy, które urodziły już swoją czwartą pociechę mogą też zdobyć niezbędne informacje o świadczeniu Mama 4+.

ZAJRZYJ NA PIERWSZĄ FOTKĘ NOWORODKA!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick