Pędził 154 km/h! Piratów drogowych było jednak kilku

3
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
Trzech kolejnych piratów drogowych zostało wyeliminowanych z ruchu drogowego. Stracili oni prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Ostrowska drogówka informuje, że rekordzistą okazał się 27-latek, który przy ograniczeniu prędkości do 70 km/h, miał na liczniku o 84 kilometry za dużo.

Policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali kolejne osoby, które znacznie przekroczyły dozwoloną prędkość. Na terenie gminy Sieroszewice policyjny patrol zauważył jadącego z nadmierną prędkością volkswagena. – Siedzący za kierownicą 31-latek jechał w terenie zabudowanym na obowiązującej „pięćdziesiątce”  z prędkością 111 km/h – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy ostrowskiej komendy.

To jednak nie koniec, bo mundurowi zatrzymali jeszcze dwie osoby. W ich ręce wpadł 22-latek, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 107 km/h. Rekordzistą okazał się jednak 27-letni mężczyzna, którego zatrzymano na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. – Mężczyzna kierujący BMW na obowiązującej „siedemdziesiątce” pędził z prędkością 154 km/h – dodaje mł. asp. Michaś.

Wszyscy wyżej wymienieni kierowcy stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Każdy z nich otrzymał także po 10 punktów karnych oraz zostali ukarani wysokimi mandatami.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick