DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

PCPR w Krotoszynie apeluje: "Załatwiajcie tylko pilne sprawy"

Od środy 18 lipca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie funkcjonuje w nowej – tymczasowej – siedzibie na Os. Sikorskiego 7 w budynku żłobka. Placówka przyjmuje interesantów w godzi. 7.00-15.00. Zastępczy budynek był potrzebny w związku z pożarem, do którego doszło w sobotę w Krotoszynie. Ogień strawił dotychczasową siedzibę PCPR-u, szkoły muzycznej i hufca ZHP przy ul. Młyńskiej 2d.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

W związku z przeprowadzką, władze powiatowej instytucji apelują, by na czas funkcjonowania w budynku na Os. Sikorskiego załatwiać wyłącznie najważniejsze sprawy.

Dyrekcja PCPR zwraca się z prośbą do mieszkańców, by ze względu na zaistniałą po pożarze sytuację (zniszczone mienie oraz ograniczenia lokalowe) załatwiać obecnie, zarówno osobiście jak i telefonicznie, jedynie pilne sprawy!

Zmienił się także numer telefonu dla interesantów. W tej chwili można się kontaktować z PCPR-em pod nr. tel. (62) 722 75 30). Wszelkie wnioski i pisma adresowane do PCPR i Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności można składać w Ośrodku Interwencji Kryzysowej na Os. Sikorskiego 7 oraz w punkcie podawczym Starostwa Powiatowego w Krotoszynie przy ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10 – budynek główny, pokój nr 12 (parter, przy wejściu)” – wyjaśniają na stronie PCPR-u.

ZOBACZ TEŻ: Krotoszyn. Sztab kryzysowy zajął się spaloną szkołą i PCPR-em

 

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz