DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Patryk Wykrota powalczy o kwalifikacje olimpijską!

Sprinter Klubu Sportowego Stal LA znalazł się w gronie sześciu najszybszych polskich sprinterów, którzy w dniach 5-6 maja powalczą o kwalifikacje olimpijską w sztafecie 4×100 metrów. Reprezentacja Polski w tych dniach wystąpi w Mistrzostwach Świata Sztafet na Bahamach. Jest to jedyna droga kwalifikacyjna na najważniejszą imprezę sportową czterolecia. Czternaście sztafet z szesnastu, które będą brać udział w Igrzyskach Olimpijskich uzyska kwalifikacje podczas mistrzostw na Bahamach właśnie. 

Udział w Mistrzostwach Świata Sztafet poprzedzi dwutygodniowe zgrupowanie naszych reprezentantów w Miami. Wykrota ma już za sobą zgrupowanie w Johanesburgu, gdzie wystąpił także w bardzo mocno obsadzonym mityngu. Ostrowianin w biegu na 200 metrów uzyskał czas 20.96, co dało mu szóste miejsce. Wygrał Letsile Tebogo – srebrny medalista na 100m i brązowy na 200m z Mistrzostw Świata w Budapeszcie z zeszłego roku.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • KZO
  Kibic z Ostrowa

  środa, 17 kwietnia, 2024

  Brawo Patryk Wykrota i lekkoatleci Stali, tak wciąż niedoceniani… Upajamy się sukcesami zawodników sprowadzonych za ogromne pieniądze podatników z zagranicy, którzy nie potrafią nawet prawidłowo wypowiedzieć nazwę miasta i… prezentują „krajowy” poziom. Gdzie im do MISTRZOSTW ŚWIATA lub Olimpiady… A nie doceniamy naszych… z Ostrowa..

  Odpowiedz
  • M
   myślący

   czwartek, 18 kwietnia, 2024

   Pełna zgoda.
   1. Stalówki nie ma co komentować.
   2. Żużel podobno produkuje tyyyyyylu juniorów, a w lidze punktuje jeden, reszta już się rozjechała po Polsce – takie to identyfikowanie się z Ostrowem. 😀
   I tak się pompuje obcym kasę w tym grajdołku.

   Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz