„Ostrzeszowska dycha” już w niedzielę

0
"Ostrzeszowska dycha". Pod taką nazwą odbędzie się w tym roku siódmy bieg uliczny na 10 kilometrów, wcześniej znany jako "Dziesiątka Profi". Trasa biegu to jak zawsze dwie pętle, zmienia się jedynie miejsce startu i mety. Zapisy wciąż trwają, start w niedzielę, 22. września.

Zmienia kruchy organizm w zdrową, zahartowaną maszynę, redukuje stres, a do tego zwęża talię i poszerza horyzonty, bo dotleniony mózg pracuje lepiej. Zwolennicy tej dyscypliny twierdzą, że to najprostsza, najbardziej naturalna i najtańsza forma ruchu. O czym mowa? O bieganiu oczywiście, które staje się coraz bardziej popularne. Dowodem na to są choćby biegi uliczne, które na rożnych dystansach odbywają się w wielu miastach. Najbliższy, na 10 kilometrów, już w niedzielę w Ostrzeszowie. Organizatorzy zapraszają.

W tym roku nazwa jest inna, bo nie ma sponsora tytularnego. Organizatorami biegu są Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie wspomagany przez stowarzyszenie Aktywny Ostrzeszów, akademię sportu Olimpia oraz samorząd miejski i powiatowy.

Do udziału w biegu „Ostrzeszowska dycha” organizatorzy namawiają wszystkich, którzy lubią się ruszać. Gdzie się zapisać? Szczegóły znajdą państwo tutaj:

https://www.facebook.com/Ostrzeszowska-DYCHA-450731755708068/

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick