DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ostrzeszów: Od stycznia drożej za śmieci

Do tej pory w mieście i gminie Ostrzeszów stawka za odbiór odpadów komunalnych wynosiła 16 złotych miesięcznie w przypadku gospodarstw jednoosobowych, gospodarstwa 2-4 osobowe płaciły 35 złotych miesięcznie, a gospodarstwa złożone z pięciu lub więcej osób – 53 złote miesięcznie. Od nowego roku comiesięcznie opłaty za śmieci będą wyższe i naliczane od mieszkańca. Co jest powodem takich podwyżek? O tym w materiale filmowym.

Napisz do autora

Komentarze (5)
 • M
  Mika

  sobota, 30 listopada, 2019

  Jeśli wam urzędasy wzrosły wynagrodzenia to plaćcie 20 zł od osoby a nie katujcie ludzi którzy od lat zarabiają najniższą krajową i jedyną ich podwyżką jest wzrost najniższej o 100 zł…
  Brawo dla burmistrza, to właśnie efekt młodego na stołku…

  Odpowiedz
 • M
  Maria

  niedziela, 1 grudnia, 2019

  Normalne tragedia z tymi śmieciami. My odwalamy całą robotę. Płacimy jak za zboże. Ceny rosna. Pięć worków na śmieci w kuchni.

  Odpowiedz
 • ...

  niedziela, 1 grudnia, 2019

  tanie państwo wstało z kolan…

  Odpowiedz
 • D
  Doris

  środa, 22 stycznia, 2020

  Śmieci to nic, jeszcze lepszy numer jest z odbiorem nieczystości płynnych przez Spółkę ,,Strzegowa gdzie Gmina jest w 60 procentach udziałowcem. Stawki są naliczane ryczałtowo,a nie w/g licznika zużycia wody.I tak zużywasz 5kubików wody ,a płacisz za 7.5kubików ścieków, przy gospodarstwie gdzie są zameldowane 2 osoby. I w ten oto sposób znaleziono sposób jak golić ludzi z kasy.BRAWO DOBRA ZMIANA!!!!

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz